Jak poinformował Bank Millenium w swoim najnowszym komunikacie, klienci biznesowi spółki mają już możliwość wynajmu urządzeń, jakimi są terminale płatnicze typu POS. Wdrożenie tej usługi wraz z akceptacją płatności oraz serwisem urządzeń wiąże się z pewną promocją. Polega ona na otrzymaniu dofinansowania na 3-miesięczną dzierżawę terminala.

Autor: Alicja Uzarowicz
Dodano: 13.08.2019
Udostępnij:

Płatności kartą, chociaż tak korzystne dla sprzedawców, nie były dostępne dla każdego przedsiębiorcy. Powodem były najczęściej wysokie koszty zakupu, obsługi i eksploatacji tych urządzeń. Zmienić to mają terminale płatnicze POS, których dzierżawę rozpoczął Bank Millennium.

Jak poinformowała spółka w swoim najnowszym komunikacie, na wszystkich klientów biznesowych czeka nowa usługa, polegająca na wynajmie, akceptacji płatności i serwisowaniu dzierżawionych terminali. Warto decyzję o dzierżawie terminala podjąć jak najszybciej – przy okazji poszerzenia oferty dla firm Millennium Bank przygotował promocję.

W ramach akcji promocyjnej Bank Millennium opłaci trzy miesiące dzierżawy urządzenia. Co więcej, klienci biznesowi, którzy zdecydują się na wynajem terminali płatniczych będą mieli możliwość skorzystać z jeszcze jednej formy dofinansowania. A tę zapewnia Program Polska Bezgotówkowa.

Fot. Bank Millennium

 

Millennium z 334 mln zł zysku

Terminale płatnicze POS od Millennium

Nowe rozwiązanie wdrożone z myślą o klientach biznesowych Millennium Banku cechuje znaczna elastyczność. W ramach oferty banku bowiem dostępne są terminale od PayTel S.A. zarówno mobilne, jak i te stacjonarne. Wszystkie terminale płatnicze mają ponadto możliwość powiązania ich z wybranymi kasami fiskalnymi.

Każde urządzenie posiada również funkcję akceptacji płatności kartami typu VISA oraz Mastercard, jak i tak zwaną opcją DCC (Dynamic Currency Conversion – płatność w wlaucie karty). Co więcej, terminale płatnicze POS przyjmują płatności BLIKiem, zbliżeniowo  i posiadają usługę eVoucher, która umożliwia sprzedaż doładowań komórkowych.

"

Terminale płatnicze są na polskim rynku coraz popularniejsze, a liczba osób aktywnie korzystających z płatności elektronicznych wciąż rośnie. Dzięki wprowadzeniu usługi najmu terminali płatniczych POS Bank Millennium dołącza do grona instytucji, oferujących klientom możliwość przeniesienia biznesu do świata płatności elektronicznych

– powiedziała Halina Karpińska z Millennium Bank, cytowana w komunikacie.

Ścieżka sensoryczna w Warszawie od Banku Millennium

Warunki dzierżawy terminali

"

Współpraca z Bankiem Millennium jest dla nas ważnym etapem strategii rozwoju i kierunkiem dalszego działania. PayTel należy do grona najszybciej rozwijających się agentów rozliczeniowych, oferując kompleksowe rozwiązania płatnicze dla kilkudziesięciu tysięcy klientów biznesowych w Polsce

– dodał Adam Tencza z zarządu PayTel S.A., cytowany w komunikacie.

W swoim komunikacie Bank Millennium poinformował także o dwóch możliwych sposobach odbioru urządzenia po zawarciu stosownej umowy. Pierwsza z nich opiera się na samodzielnej instalacji urządzenia – terminale płatnicze dowożone są w tym wypadku przez kuriera. Drugi wariant zakłada montaż przez serwisanta.

Co więcej, aby zagwarantować poprawne i pełne wykorzystanie funkcjonalności urządzeń dostarczonych przez PayTel, każdy klient biznesowy, który zdecyduje się na dzierżawę przejdzie stosowne szkolenie. Pierwotnie sprzedaż tego produktu odbywać się będzie w oddziałach banku Millennium.

W przyszłości jednak każdy klient biznesowy będzie miał możliwość zamówienia go za pośrednictwem bankowości elektronicznej Millenet, poprzez stronę internetową banku oraz w oddziałach banku. Co więcej, na klientów, którzy wkrótce podejmą decyzję czeka specjalna promocja.

Nowości w bankowości elektronicznej Banku Millennium

Promocja na terminale płatnicze

W ramach akcji promocyjnej nowej usługi, każdy klient, który podpisze umowę na 24 miesiące albo dłużej, przez pierwsze trzy miesiące będzie za dzierżawę urządzenia płacić tylko 1zł/miesiąc. Nie jest to jednak jedyna szansa na uzyskanie dofinansowania dzierżawy terminali płatniczych.

Mowa tutaj o programie Bezgotówkowa Polska – na sprzedawcę, który spełni warunki programu czeka szansa na dofinansowanie prowizji od transakcji w kwocie nawet 100 tys. zł. Ponadto możliwym jest również otrzymanie 12 miesięcy bezpłatnej dzierżawy terminali płatniczych.

Aby zachować porządek, 3 miesiące za 1zł od Millennium będą obowiązywać w 13,14 i 15 miesiącu trwania umowy dla klientów, którzy skorzystają z Programu Bezgotówkowej Polski. W innym przypadku mają być to pierwsze trzy miesiące umowy.

Wolontariusze Banku Millennium w szkole w Mońkach

Źródła:
https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe/-/news-info/wolontariusze-w-akcji-dla-szkoly-w-monkach-07-08-20-1?fbclid=IwAR27xyB6MLUfpjbyOlKylCLnbgxv_A_1qSpSSNn4P1UCwK9ToPHm5oRoWC0

Komentarze (1)

Czy eservice ma już te terminale? Coś mi się kojarzy, że w necie było już o nich info w tym kontekście.