Terminale płatnicze typu POS od Millennium

Terminale płatnicze typu POS od Millennium

author
Alicja Uzarowicz
13 sierpnia 2019

Jak poinformował Bank Millenium w swoim najnowszym komunikacie, klienci biznesowi spółki mają już możliwość wynajmu urządzeń, jakimi są terminale płatnicze typu POS. Wdrożenie tej usługi wraz z akceptacją płatności oraz serwisem urządzeń wiąże się z pewną promocją. Polega ona na otrzymaniu dofinansowania na 3-miesięczną dzierżawę terminala.

Płatności kartą, chociaż tak korzystne dla sprzedawców, nie były dostępne dla każdego przedsiębiorcy. Powodem były najczęściej wysokie koszty zakupu, obsługi i eksploatacji tych urządzeń. Zmienić to mają terminale płatnicze POS, których dzierżawę rozpoczął Bank Millennium.

Jak poinformowała spółka w swoim najnowszym komunikacie, na wszystkich klientów biznesowych czeka nowa usługa, polegająca na wynajmie, akceptacji płatności i serwisowaniu dzierżawionych terminali. Warto decyzję o dzierżawie terminala podjąć jak najszybciej – przy okazji poszerzenia oferty dla firm Millennium Bank przygotował promocję.

W ramach akcji promocyjnej Bank Millennium opłaci trzy miesiące dzierżawy urządzenia. Co więcej, klienci biznesowi, którzy zdecydują się na wynajem terminali płatniczych będą mieli możliwość skorzystać z jeszcze jednej formy dofinansowania. A tę zapewnia Program Polska Bezgotówkowa.

Fot. Bank Millennium

 

Millennium z 334 mln zł zysku

Terminale płatnicze POS od Millennium

Nowe rozwiązanie wdrożone z myślą o klientach biznesowych Millennium Banku cechuje znaczna elastyczność. W ramach oferty banku bowiem dostępne są terminale od PayTel S.A. zarówno mobilne, jak i te stacjonarne. Wszystkie terminale płatnicze mają ponadto możliwość powiązania ich z wybranymi kasami fiskalnymi.

Każde urządzenie posiada również funkcję akceptacji płatności kartami typu VISA oraz Mastercard, jak i tak zwaną opcją DCC (Dynamic Currency Conversion – płatność w wlaucie karty). Co więcej, terminale płatnicze POS przyjmują płatności BLIKiem, zbliżeniowo  i posiadają usługę eVoucher, która umożliwia sprzedaż doładowań komórkowych.

"

Terminale płatnicze są na polskim rynku coraz popularniejsze, a liczba osób aktywnie korzystających z płatności elektronicznych wciąż rośnie. Dzięki wprowadzeniu usługi najmu terminali płatniczych POS Bank Millennium dołącza do grona instytucji, oferujących klientom możliwość przeniesienia biznesu do świata płatności elektronicznych

– powiedziała Halina Karpińska z Millennium Bank, cytowana w komunikacie.

Ścieżka sensoryczna w Warszawie od Banku Millennium

Warunki dzierżawy terminali

"

Współpraca z Bankiem Millennium jest dla nas ważnym etapem strategii rozwoju i kierunkiem dalszego działania. PayTel należy do grona najszybciej rozwijających się agentów rozliczeniowych, oferując kompleksowe rozwiązania płatnicze dla kilkudziesięciu tysięcy klientów biznesowych w Polsce

– dodał Adam Tencza z zarządu PayTel S.A., cytowany w komunikacie.

W swoim komunikacie Bank Millennium poinformował także o dwóch możliwych sposobach odbioru urządzenia po zawarciu stosownej umowy. Pierwsza z nich opiera się na samodzielnej instalacji urządzenia – terminale płatnicze dowożone są w tym wypadku przez kuriera. Drugi wariant zakłada montaż przez serwisanta.

Co więcej, aby zagwarantować poprawne i pełne wykorzystanie funkcjonalności urządzeń dostarczonych przez PayTel, każdy klient biznesowy, który zdecyduje się na dzierżawę przejdzie stosowne szkolenie. Pierwotnie sprzedaż tego produktu odbywać się będzie w oddziałach banku Millennium.

W przyszłości jednak każdy klient biznesowy będzie miał możliwość zamówienia go za pośrednictwem bankowości elektronicznej Millenet, poprzez stronę internetową banku oraz w oddziałach banku. Co więcej, na klientów, którzy wkrótce podejmą decyzję czeka specjalna promocja.

Nowości w bankowości elektronicznej Banku Millennium

Promocja na terminale płatnicze

W ramach akcji promocyjnej nowej usługi, każdy klient, który podpisze umowę na 24 miesiące albo dłużej, przez pierwsze trzy miesiące będzie za dzierżawę urządzenia płacić tylko 1zł/miesiąc. Nie jest to jednak jedyna szansa na uzyskanie dofinansowania dzierżawy terminali płatniczych.

Mowa tutaj o programie Bezgotówkowa Polska – na sprzedawcę, który spełni warunki programu czeka szansa na dofinansowanie prowizji od transakcji w kwocie nawet 100 tys. zł. Ponadto możliwym jest również otrzymanie 12 miesięcy bezpłatnej dzierżawy terminali płatniczych.

Aby zachować porządek, 3 miesiące za 1zł od Millennium będą obowiązywać w 13,14 i 15 miesiącu trwania umowy dla klientów, którzy skorzystają z Programu Bezgotówkowej Polski. W innym przypadku mają być to pierwsze trzy miesiące umowy.

Wolontariusze Banku Millennium w szkole w Mońkach

Źródła:
https://www.bankmillennium.pl/o-banku/centrum-prasowe/informacje-prasowe/-/news-info/wolontariusze-w-akcji-dla-szkoly-w-monkach-07-08-20-1?fbclid=IwAR27xyB6MLUfpjbyOlKylCLnbgxv_A_1qSpSSNn4P1UCwK9ToPHm5oRoWC0

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

kabrys
kabrys
2019-08-20 10:18:21

Czy eservice ma już te terminale? Coś mi się kojarzy, że w necie było już o nich info w tym kontekście.

Podobne artykuły

Kredyt konsolidacyjny Łaziska Górne
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
17 stycznia 2021

Kredyt konsolidacyjny Łaziska Górne

Santander Consumer Bank Mońki
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
11 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Mońki

Biuro Maklerskie Alior Banku uruchomiło platformę inwestycyjną
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
18 sierpnia 2021

Biuro Maklerskie Alior Banku uruchomiło platformę inwestycyjną

Komornicy licytują coraz więcej nieruchomości
Wpisy
autor wpisu
Maciej_Stanko
30 grudnia 2013

Komornicy licytują coraz więcej nieruchomości

Kolekcjonerskie monety NBP – igrzyska w Pjongczangu
Blog
author
Aneta Jankowska
22 stycznia 2018

Kolekcjonerskie monety NBP – igrzyska w Pjongczangu

Porównaj