Twisto z 12 tys. użytkowników po pierwszym tygodniu istnienia

Twisto z 12 tys. użytkowników po pierwszym tygodniu istnienia

author
Alicja Uzarowicz
30 października 2019

Ledwo tydzień po debiucie karty Twisto połączonej z aplikacją nowy na polskim rynku fintech ma już 12 tys. zarejestrowanych użytkowników. Jest to niebagatelny sukces spółki, która udostępnia usługi płatnicze. Wydana 21 października karta powiązana z aplikacją do codziennych płatności okazała się być strzałem w dziesiątkę.

Nowy fintech na polskim rynku o nazwie Twisto już po tygodniu od premiery swoich usług ma niemały powód do świętowania. Albowiem od 21 października, czyli dnia debiutu karty fintechu oraz aplikacji mobilnej, w serwisie zarejestrowało się już 12 tys. użytkowników. Sytuację można zatem uznać za bardzo dobry start.

"

Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego rezultatu. Zainteresowanie Twisto w Polsce okazało nawet większe niż zakładaliśmy. W ciągu 7 dni zgłosiło się do nas blisko 25 tys. osób, które obecnie są na różnym etapie rejestracji. Pierwsi klienci otrzymali już karty i wykonują transakcje

– powiedział Michał Smida, CEO i założyciel Twisto.

W dalszej części swojej wypowiedzi pomysłodawca usług służących do realizacji codziennych transakcji płatniczych wyraził zadowolenie z wielkiego zainteresowania Polaków. Jako prawdopodobną przyczynę takiej popularności nowej karty i aplikacji podał natomiast sympatię Polaków względem nowości i nowoczesnych metod płatności.

Fot. Twisto

 

Program poleceń Twisto – jak skorzystać?

Jednym z czynników potęgujących zainteresowanie nowym fintechem na rynku jest trwający program poleceń. Rozpoczęcie korzystania z oferowanych usług i korzyści wiąże się tylko z rejestracją w serwisie. Następnie po uzyskaniu miesięcznego limitu na swoim koncie, nowy użytkownik może polecić aplikację znajomym.

Jeżeli wspomniana osoba, której poleciliśmy korzystanie z Twisto zarejestruje się i przejdzie weryfikację pozytywnie, na każdą z obu osób czeka bonus w postaci 50 zł. Co więcej, polecenia nie są limitowane – można zapraszać do korzystania każdego, kto przyjdzie nam do głowy.

Zdobyte w tenże sposób środki można przeznaczyć na zakupy dokonanie za pośrednictwem platformy zarówno online, jak i w sklepach stacjonarnych. Nie można ich niestety z konta w aplikacji wypłacić. W jaki sposób jednak wygląda robienie zakupów z kartą i aplikacją do codziennych transakcji płatniczych?

Fot. Twisto

 

Pierwsze zakupy z Twisto

Ideą, na której twórcy Twisto oparli cały system działania rozwiązania, jest odroczona płatność za zakupy. Oznacza to, że aplikacja i karta tego fintechu działa trochę jak karta kredytowa od banku. W ramach bezpłatnego miesięcznego limitu, jaki otrzymuje dany użytkownik, może on robić zakupy z wykorzystaniem swojej karty.

Następnie w wybranym przez siebie momencie, to jest od chwili zakupu do 45 dni (licząc od początku miesiąca), użytkownik zwraca równowartość wydanych w ramach limitu środków. Może tego dokonać za pośrednictwem BLIKa albo przelewu. Jakie korzyści płyną z korzystania z tychże usług?

Przede wszystkim podnosi to bezpieczeństwo płatności. Albowiem klient nie musi faktycznie opłacać danego produktu, jeżeli chce sprawdzić, czy w rzeczywistości będzie z niego korzystał. Mówiąc prościej, jest to doskonała opcja dla osób, które potrzebują kilku dni na zastanowienie się nad niektórymi zakupami.

Korzystanie z Twisto jest możliwe także za granicą. W takich przypadkach można płacić po kursie Mastercard i bez dodatkowych prowizji i opłat, czy konieczności uprzedniego przewalutowania środków. Usługi te są dostępne nawet w weekendy, zaś aplikacja i karta są bezpłatne, nawet przy małej ilości transakcji.

Fot. Twisto

 

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Wszystkie komentarze

Eryka Bąkowska
Eryka Bąkowska
2020-01-26 12:04:42

Przy rejestracji darmowego konta z kodem 'TWI$TO' dostaniecie 50 zł za darmo na zakupy. Polecam :)

Eryka Bąkowska
Eryka Bąkowska
2019-12-10 12:18:46

Twisto ma potencjał. Zarejestrowałem się i przy rejestracji wpisałem kod TWI$TO, a w aplikacji pojawiło mi się darmowe 50 zł na zakupy.

Podobne artykuły

Pożyczki nocne i całodobowe
Pożyczki
author
Dominika Sobieraj
10 listopada 2022

Pożyczki nocne i całodobowe

Bank Pekao w Kętach
Oddziały
author
Patryk Byczek
03 lipca 2019

Bank Pekao w Kętach

Kredyt hipoteczny Żnin
Kredyty miasta
autor wpisu
Marta Janusz
20 lutego 2023

Kredyt hipoteczny Żnin

Kredyt hipoteczny Bydgoszcz
Kredyty miasta
author
Aleksandra Gościnna
25 lutego 2023

Kredyt hipoteczny Bydgoszcz

Komornik Sądowy Andrzej Goluch
Wpisy
autor wpisu
m_szydlowski
12 października 2015

Komornik Sądowy Andrzej Goluch

Porównaj