Warsaw Booster’19 wspólnie z Santander Consumer Bank

Warsaw Booster’19 wspólnie z Santander Consumer Bank

author
Alicja Uzarowicz
13 sierpnia 2019

Warsaw Booster’19 to program mający na celu odnalezienie najlepszych startupów zajmujących się transformacją cyfrową branży retail. Jak poinformował w swoim komunikacie Santander Consumer Bank, spółka jest tegorocznym partnerem przedsięwzięcia. Wszystkie zainteresowane warszawskie startupy są zapraszane do współpracy.

W swoim najnowszym komunikacie Santander Consumer Bank poinformował, że będzie tegorocznym partnerem Warsaw Booster’19. Jest to program mający na celu wyłonienie najlepszych warszawskich startupów, które zajmują się rozwiązaniami z zakresu transformacji cyfrowej branży retail.

Jak napisano w komunikacie, ruszył już nabór do przedsięwzięcia finansowanego ze środków Miasta Stołecznego Warszawy. Celem projektu jest wyodrębnienie jak najlepszych pomysłów na rozwój miasta, jak również poprawienie jakości życia jego mieszkańców.

W tym roku jednak organizatorzy dopuścili pewną nowość. W tym naborze bowiem  będzie możliwe dopasowywanie swoich projektów do wyzwań, które przygotowali partnerzy programu, czyli między innymi Santander Consumer Bank. Jakie warunki muszą spełniać kandydaci, aby stać się beneficjentami programu?

Warsaw Booster’19

Polaków portfel własny: w drodze – raport Santander Consumer Bank

Warsaw Booster’19

W programie weźmie udział 16 spółek albo przyszłych założycieli startupów, które otrzymają zaproszenie od organizatorów. Czynnikiem wyróżniającym ten program jest gwarancja bezpośrednich konsultacji z przedstawicielami władz miejskich. Pozwala to na zapoznanie się z warunkami możliwej przyszłej współpracy.

Co więcej, startupy mają również możliwość przebywania z przedstawicielami korporacji, które mogą zainteresować się produktami i rozwiązaniami osiągniętymi przez początkujące firmy. Na najlepszych uczestników czeka nie tylko możliwość nawiązania współpracy z miastem albo korporacjami partnerującymi programowi.

Zgodnie z komunikatem Santander Consumer Banku bowiem najlepsze początkujące firmy mogą liczyć na wsparcie ich udziału także w zagranicznych projektach i wydarzeniach, tych najbardziej dopasowanych do pola ich zainteresowań i działalności.

Warsaw Booster’19

Puchar Nordic Walking w Żołędowie z Santander Consumer Bankiem

Santander Consumer Bank partnerem Warsaw Booster’19

"

Poszukujemy partnerów, dzięki którym wspólnie będziemy mogli sprawić, że codziennie zakupy będą w obszarze płatności jeszcze bardziej przyjazne. Jako liderowi consumer finance w Polsce zależy na tym, abyśmy wspólnie z uczestnikami WARSAW Booster stworzyć klientom rozwiązania, zapewniające jeszcze większą swobodę w wyborze formy płatności czy poprawę bezpieczeństwa realizowanych przez nich płatności

– powiedział Piotr Żabski, wiceprezes Santander Consumer Banku, cytowany w komunikacie.

Zdaniem Macieja Dąbrowskiego, który pełni funkcję dyrektora Departamentu Strategii i Innowacji w tymże Banku, współpraca ze startupami w takiej formie doskonale wpisuje się w ideę strategii biznesowej Santander Consumer Banku. Startupy z Warszawy mogą przysyłać swoje zgłoszenia do programu do 19 sierpnia.

 

"

Wspólnie chcemy wypracować rozwiązania, które będą nie tylko zmieniać rynek consumer finance w Polsce, ale też odpowiadać na rzeczywiste potrzeby klientów w dobie zmieniającego się rynku retail. Postępująca cyfryzacja tego sektora to dla nas jeden z istotnych czynników do tego, aby poszukiwać także partnerów w obszarze nowych technologii […]

– powiedział Dąbrowski, cytowany w komunikacie.

Warsaw Booster’19

Darmowe treningi z Santander Consumer Bankiem

Źródła:
https://www.santanderconsumer.pl/serwis-prasowy/aktualnosci/santander-consumer-bank-partnerem-warsaw-booster19,243,1.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Santander Consumer Bank Leszno
Oddziały
autor wpisu
Dorota Cholewicka
26 czerwca 2021

Santander Consumer Bank Leszno

Twisto w ING Banku Śląskim
Aktualności
author
Halszka Gronek
03 lipca 2018

Twisto w ING Banku Śląskim

mBank placówki w Gliwicach
Oddziały
author
Patryk Byczek
05 lutego 2019

mBank placówki w Gliwicach

Promocja: „Aż 360 zł z Kontem 360°” w Banku Millennium
Promocje bankowe
author
Patryk Byczek
25 listopada 2021

Promocja: „Aż 360 zł z Kontem 360°” w Banku Millennium

Gigantyczne wsparcie mBanku dla WOŚP
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
15 stycznia 2020

Gigantyczne wsparcie mBanku dla WOŚP

Kredyt konsolidacyjny Piastów
Kredyty miasta
autor wpisu
Dorota Cholewicka
17 stycznia 2021

Kredyt konsolidacyjny Piastów

Porównaj