„Własne M w wielkim mieście” od Alior Banku

„Własne M w wielkim mieście” od Alior Banku

author
Alicja Uzarowicz
25 lipca 2019

Zgodnie z najnowszym komunikatem Alior Banku nastąpił początek promocji, która sprawi, że osoby chcące związać swoją przyszłość z Warszawą, Krakowem albo Wrocławiem, zapłacą mniej za kredyt hipoteczny. Są oczywiście pewne warunki udzielenia takiego kredytu, jednak „Własne M w wielkim mieście” stanowi niemałe ułatwienie dla osób chcących nabyć mieszkanie.

Już od 24 lipca bieżącego roku Alior Bank wprowadził dla swoich klientów możliwość otrzymania nieco tańszego kredytu hipotecznego. „Własne M w wielkim mieście” obejmuje zakup nieruchomości mieszkalnej we Wrocławiu, Warszawie albo Krakowie, jak poinformował bank w swoim najnowszym komunikacie.

Promocja dotyczy kredytu hipotecznego dostępnego w Alior Banku o nazwie Megahipoteka. „Własne M w wielkim mieście” dotyczy jednak tylko zakupu mieszkań z rynku wtórnego. Klient Alior Banku może w ramach promocji pożyczyć nawet 700 tys. zł, którego spłatę bank rozłoży na nawet 30 lat.

Aby jednak skorzystać z promocji, niezbędne jest spełnienie innych warunków, niż tylko te przewidywane standardowym kredytem. Oznacza to, iż aby nabyć praw do promocji potrzebne jest nieco więcej niż zdolność kredytowa oraz właściwa historia kredytowa. Jakie są to wymagania?

m

Alior Bank współpracuje ze startupami

Warunki promocji „Własne M w wielkim mieście”

Przede wszystkim, aby spełnić warunki udzielenia kredytu hipotecznego na preferencyjnych warunkach, osoba, która stara się o takie finansowanie zakupu mieszkania musi posiadać w Alior Banku Konto Jakże Osobiste. Co więcej, istnieją także wymogi co do wpływów i płatności.

A mianowicie, co miesiąc, na konto tego klienta musi wpływać co najmniej 1 500 zł. Posiadacz konta w Alior Banku musi dokonać przynajmniej trzy transakcje bezgotówkowe kartą i wykupić ubezpieczenie na życie. Warto pokusić się o taki wysiłek i otrzymać kredyt z marżą 1,65 proc. i prowizją 1 proc.

W przypadku, gdy klient nie zdecyduje się na wykupienie ubezpieczenia na życie, ale spełni pozostałe warunki, także może dostać kredyt w ramach „Własne M w wielkim mieście”. Wówczas otrzyma on jednak nieco gorsze warunki, bo 2,2 proc. marży i 2 proc. prowizji. W obu przypadkach natomiast RRSO kredytu wyniesie 4,75 proc.

Dla banku w każdym przypadku kluczowe jest dopilnowanie, aby kredyt był regularnie spłacany, zgodnie z umową. Wobec tego, kolejnym wymogiem jest otrzymywanie przez klienta regularnie środków pieniężnych. Jako podstawy wypłaty wynagrodzenia bank wskazał trwający stosunek pracy na umowę o pracę, emeryturę albo rentę.

m

Nowości bankowości internetowej w Alior Banku

Kredyt nie tylko na „Własne M w wielki mieście”

Alior Bank w swoim komunikacie poinformował również, iż promocja zakłada także kredyty na nieruchomości typu miejsce parkingowe albo garaż. Warunkiem jest pochodzenie z rynku wtórnego i spełnienie przez klienta opisanych wymagań. Skąd pomysł na tego rodzaju promocję?

"

Przy długookresowym finansowaniu, klienci zwracają szczególną uwagę na koszty kredytu. Obniżyliśmy je bardzo istotnie. Dzięki atrakcyjnym warunkom cenowym, nasz kredyt jest dostępny dla szerokiej grupy klientów na rynkach o największej liczbie transakcji zakupu nieruchomości

– powiedziała Jolanta Gładyś z Alior Banku, cytowana w komunikacie.

Promocja „Własne M w wielkim mieście” potrwa do października 2019 r. Aby z niej skorzystać, wystarczy wypełnić wniosek przez Internet na stronie internetowej: https://www.aliorbank.pl/klienci-indywidualni/kredyty-hipoteczne/wlasne-m-w-wielkim-miescie.html. Klient powinien również zostawić dane kontaktowe.

Możliwe dzięki nim będzie umówienie spotkania, podczas którego ustalone zostaną najważniejsze warunki kredytu. Z promocji można jednak skorzystać również w każdym oddziale Alior Banku, załatwiając sprawę z jednym z konsultantów osobiście.

m


Źródła:
https://www.aliorbank.pl/aktualnosci/2019-07-24-wlasne-m-w-wielkim-miescie.html

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Kredyt konsolidacyjny Swarzędz
Kredyty miasta
author
Dorota Cholewicka
17 stycznia 2021

Kredyt konsolidacyjny Swarzędz

Ile Polacy wydają na węgiel?
Bez kategorii
author
Aneta Jankowska
01 lutego 2019

Ile Polacy wydają na węgiel?

Matczyne emerytury pobiera już 50 tys. osób
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
22 sierpnia 2019

Matczyne emerytury pobiera już 50 tys. osób

Polacy a telefony komórkowe – raport UKE
Blog
author
Aneta Jankowska
22 lutego 2018

Polacy a telefony komórkowe – raport UKE

Getin Bank partnerem projektu „Bankowcy dla Edukacji”
Bez kategorii
author
Patryk Byczek
22 lipca 2021

Getin Bank partnerem projektu „Bankowcy dla Edukacji”

PKO BP w Siechnicach
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
18 września 2019

PKO BP w Siechnicach

Porównaj