Autoplac od Yanosik

Autoplac od Yanosik

author
Alicja Uzarowicz
16 kwietnia 2020

W ostatnim czasie Yanosik, firma znana wszystkim kierowcom, którzy na trasie chcą wiedzieć, gdzie ewentualnie czeka ich kontrola policji poinformowała o premierze nowego narzędzia. Projekt Autoplac będzie konkurencją dla serwisów Allegro i Otomoto. Za pomocą platformy można bezpłatnie wystawiać na sprzedaż samochody.

Twórcy aplikacji Yanosik nie zwalniają tempa. Po sukcesie narzędzia do zgłaszania możliwych kontroli policji nadszedł czas na nową platformę dedykowaną kierowcom. Autoplac to potencjalna konkurencja dla serwisów Otomoto i Allegro. Za jej pośrednictwem można wystawić na sprzedaż samochód.

Potrzebujesz dodatkowej gotówki? Sprawdź najlepsze:

 

Kredyty przez Internet – wypłata nawet w 1 dzień

 

Pożyczki na dowód – wypłata nawet w 15 minut


Za opublikowanie ogłoszenia nie trzeba nic płacić. Także i przeglądanie ofert nie będzie płatne dla użytkowników. Pozwoli to na zwiększenie szansy skojarzenia potencjalnego kupującego z odpowiadającym mu sprzedawcą. Operator aplikacji Yanosik postarał się również o pewność wystawianych ofert.

Albowiem poza standardowymi danymi na temat pojazdu, obowiązkowo będzie trzeba podać zweryfikowany numer VIN oraz wskazać datę ostatniego przeglądu pojazdu. Są to informacje kluczowe dla potencjalnego nabywcy, który może szybko zweryfikować, czy sprzedawca nie próbuje go oszukać opisując stan techniczny auta.

Autoplac od operatora Yanosik

Dozę nowoczesności aplikacji Autoplac dodaje także sam sposób na ułatwienie wystawienia pojazdu na sprzedaż. Albowiem do dodania zdjęć wystarczy użyć smartfona. Można nim zeskanować kod Aztec z dowodu rejestracyjnego. Dzięki temu nie trzeba będzie wprowadzać najważniejszych danych technicznych ręcznie.

Sprawdź także: Kredyt samochodowy

Ten niezwykle szybki i wygodny sposób na dodanie ogłoszenia może spowodować spore zainteresowanie wśród sprzedających. Aby zaoferować sprzedaż swojego samochodu wystarczy wejść w zakładkę „Auto” w tej aplikacji. Następnie należy wybrać opcję „Sprzedaj/Kup auto”.

Dla osób ceniących sobie tradycyjne podejście do sprzedaży pojazdów przez Internet, ogłoszenie można dodać również ręcznie. Aby móc korzystać z pełni funkcjonalności projektu Autoplac należy pobrać najnowszą aktualizację aplikacji Yanosik. Dzięki temu wspomniane wyżej funkcje będą aktywne.

Autoplac dla sprzedawców prywatnych i firm

W oficjalnej informacji od firmy Yanosik pojawiły się dane na temat przeznaczenia aplikacji. Mogą z niej korzystać zarówno sprzedawcy indywidualni, jak i firmy zajmujące się obrotem samochodowym. W ramach darmowego ogłoszenia nie będzie obowiązywać jakiś konkretny termin jego istnienia w narzędziu.

Oznacza to, że ogłoszenie o chęci sprzedaży pojazdu może widnieć w serwisie bezterminowo. Twórcy aplikacji zadbali o to, by była ona zgodna z systemami operacyjnymi iOS oraz Android. Jednak by przeglądać oferty, nie jest konieczne pobranie aplikacji.

Albowiem wszystkie oferty, jakie sprzedający umieścili w systemie, można odnaleźć również na stronie internetowej autoplac.pl. Na ten moment ciężko jest stwierdzić, czy nowy projekt osiągnie sukces. Niewątpliwie jednak Autoplac ma potencjał, by stać się narzędziem pierwszego wyboru, gdy poszukiwać będziemy nowego auta.


Źródła:
https://autoplac.pl/

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Wpływy z PIT nadal na rekordowo wysokim poziomie
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
06 września 2019

Wpływy z PIT nadal na rekordowo wysokim poziomie

Bank Pekao w Ustce
Oddziały
author
Patryk Byczek
17 lipca 2019

Bank Pekao w Ustce

Rekordowa sprzedaż mobilna biletów komunikacji miejskiej
Bez kategorii
author
Halszka Gronek
26 sierpnia 2019

Rekordowa sprzedaż mobilna biletów komunikacji miejskiej

Credit Agricole w Gryficach
Oddziały
author
Patryk Byczek
19 lipca 2019

Credit Agricole w Gryficach

Prometeusz Finanse – oferta, opinie
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
01 sierpnia 2020

Prometeusz Finanse – oferta, opinie

Przedawnienie sprzymierzeńcem dłużnika
Porady
autor wpisu
Marta-Bogacka-Nowak
19 grudnia 2012

Przedawnienie sprzymierzeńcem dłużnika

Porównaj