Kredyt na 120 tysięcy złotych – najkorzystniejsze oferty

Kredyt na 120 tysięcy złotych – najkorzystniejsze oferty

author
Aleksandra Gościnna
10 października 2022

Chcesz wziąć najlepszy kredyt gotówkowy na kwotę 120 tysięcy zł? Sprawdź, gdzie dostaniesz, jakie jest oprocentowanie, a także ile wyniesie miesięczna rata. Podajemy, ile trzeba zarabiać, aby otrzymać 120 000 zł kredytu oraz maksymalny okres spłaty.

Kredyt na 120 tys. – ranking

Spis treści:

  1. Kredyt na 120 tys. – ranking
  2. Jak otrzymać kredyt 120 tys.?
  3. Kredyt na 120 tys. – kto może otrzymać?
  4. Kredyt na 120 tys. – jakie są warunki?
  5. Wymagane dokumenty przy kredycie
  6. Kredyt na 120 tys. – ile trzeba zarabiać?
  7. Kredyt na 120 tys. – jaka rata?
  8. Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?
  9. Kredyt na 120 000 zł – także bez zaświadczeń?
Zwiń spis treści

Jak otrzymać kredyt 120 tys.?

Kredyt w kwocie 120 tys. jest zobowiązaniem dostępnym w bankach komercyjnych, a zatem wnioskowanie odbywa się w dowolnym oddziale wybranego przez nas banku. Jednak to nie jedyna opcja – warto pamiętać, że obecnie w łatwy i przyjemny sposób można uniknąć stania w kolejkach w placówkach stacjonarnych – wystarczy wybrać sposób wnioskowania o kredyt przez Internet.

Bez konieczności wychodzenia z domu, w pełni kredyt online. Wystarczy dowolne urządzenie z dostępem do Internetu, a finansowanie może być na naszym koncie w bardzo krótkim czasie. Cały wniosek złożymy zdalnie, a wstępna decyzja może pojawić się już w momencie wysyłania naszych podstawowych danych osobowych.

Kredyt, o który ubiegamy się w placówce bankowej może czasem zająć więcej czasu i wymagać większej liczby koniecznych formalności. Kredyty internetowe charakteryzują się z kolei nieco uproszczonymi procedurami kredytowymi. Co ciekawe, część banków udostępnia na stronie internetowej kalkulator kredytu gotówkowego, dzięki któremu możemy obliczyć przybliżone koszty kredytu oraz wysokość raty jeszcze przed złożeniem wniosku. Pamiętajmy jednak, że najtańszy kredyt gotówkowy nie zawsze musi być tą najlepszą ofertą.

Kredyt na 120 000 zł – najważniejsze informacje:

Wysokość kredytu: 120 000 zł
Okres spłaty:do 10 lat
Średnia wysokość raty: 1332,25 zł
Jakie zarobki: konieczność stałych dochodów
Oprocentowanie: od 6%
Gdzie dostanę:Kasa Stefczyka, Alior Bank
Dodatkowe zabezpieczenia: nie
RRSO: od 9,59%

 

Kredyt na 120 tys. – kto może otrzymać?

Finansowanie w kwocie 120 000 zł  może być sporym obciążeniem dla naszego budżetu. Właśnie dlatego należy spełniać określone warunki, aby uzyskać taką kwotę. Klient, który ubiega się o kredyt musi więc:

– być pełnoletni,

– posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,

– mieć ważny dowód osobisty,

– posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,

– mieć odpowiednią zdolność kredytową,

– mieć pozytywną historię kredytową,

– uzyskiwać stałe dochody.

Bardzo ważne, aby pamiętać o tym, że kredyt w tak wysokiej kwocie nie zostanie udzielony osobom, które mają problemy ze spłatą innych zobowiązań. Dla Klientów z negatywną historią kredytową przygotowane zostały natomiast pożyczki dla zadłużonych.

Kredyt na 120 tys. – jakie są warunki?

Opcja finansowania w kwocie 120 000 zł wymaga konieczności spełnienia określonych przez kredytodawców warunków. Do jednych z ważniejszych dokumentów należy ten, który będzie potwierdzeniem uzyskiwanych przez nas regularnych przychodów. Często jest to po prostu zaświadczenie wystawione przez pracodawcę. Zdarza się też, że jest to po prostu wyciąg z naszego rachunku bankowego, na który wpływa nasz dochód albo deklaracja podatkowa.

Dowód osobisty to podstawa

Dodatkowo ważne są nasze podstawowe dane osobowe. Chodzi tu więc o informacje, które znajdują się na dokumencie tożsamości. Z tego powodu ważne jest, aby mieć w pobliżu taki dokument. Niektóre oferty kredytowe mogą wymagać także dokupienia dodatkowego ubezpieczenia lub założenia konta bankowego. Czasami wymogiem może być również zgoda na wzięcie kredytu wyrażona przez naszego współmałżonka. Nie jest to jednak każdorazowo warunek konieczny, a ewentualna możliwość, która może się pojawić.

Warto również pamiętać, że kredyty bankowe nie zaliczają się do tak zwanych pożyczek bez baz oraz pożyczek bez zdolności kredytowej, czyli ofert przy których Klienci nie są sprawdzani w bazach zadłużonych. Bank zawsze sprawdzają historię kredytową swoich potencjalnych Klientów, a więc bardzo ważne jest, aby nie mieć żadnych opóźnień w spłacie zobowiązań. W uniknięciu zadłużeń pomocny może być na przykład kredyt konsolidacyjny online.

Wymagane dokumenty przy kredycie

Kredyt na 120 000 zł wymaga od nas dopełnienia kilku formalności. W przypadku każdego zobowiązania finansowego konieczne jest przedstawienie dowodu osobistego. Jest on niezbędny nawet w przypadku prostych pożyczek pozabankowych, które nazywane są często nawet pożyczkami na dowód.

Dane kredytobiorcy

Do uzyskania kredytu w placówce stacjonarnej lub przez Internet potrzebne są:

– imię i nazwisko osoby wnioskującej,

– dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),

– dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,

– adres zameldowania/korespondencyjny,

– numer telefonu,

– adres e-mail,

– informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Informacje dodatkowe

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

– umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,

– nazwa stanowiska,

– data zatrudnienia,

– wysokość dochodów,

– NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,

– miesięczne koszty utrzymania,

– liczba osób w gospodarstwie domowym,

– wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli posiadamy takie).

Kredyt na 120 tys. – ile trzeba zarabiać?

Kredyt w tak wysokiej kwocie wymaga od Klienta odpowiedniej zdolności kredytowej. Chodzi więc o to, aby że Klienci uzyskiwali stałe, i ocenione przez bank jako wystarczające, dochody. Jaka kwota jest wymagana? Trudno jednoznacznie odpowiedzieć na to pytanie. Podczas oceny zdolności kredytowej znaczenie mają także inne informacje – na przykład znaczenie będzie miało także to, ile osób jest na naszym utrzymaniu lub wysokość opłacanych co miesiąc innych zobowiązań.

Rekomendacja T

Nasz miesięczny budżet może więc zaważyć na warunkach udzielanego nam finansowania. Do możliwości budżetu będzie dopasowana wysokość rat, a więc również czas spłaty kredytu. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. To jest rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które jest pomocne w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe niż aktualna średnia krajowa. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Obecnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnej sytuacji każdego Klienta.

Kredyt na 120 tys. – jaka rata?

Wspominaliśmy już wcześniej o tym, że wysokość rat kredytowych uzależniona jest od kilku różnych czynników. Najczęściej dostosowywana jest do indywidualnych potrzeb oraz możliwości Klienta. Pamiętajmy jednak, że banki często udostępniają kalkulatory kredytowe, które pozwalają oszacować mniej więcej wysokość raty na podstawie określonych parametrów (wysokości kwoty i okresu spłaty). Dzięki temu narzędziu nieco łatwiej jest wybrać korzystniejszą ofertę kredytu gotówkowego, a nawet trafić na tani kredyt gotówkowy. Najważniejsza jest jednak zdolność kredytowa, ponieważ to właśnie ona ma wpływ na przyznanie kredytu, a co za tym idzie ratę kredytu gotówkowego. Kredyt gotówkowy jest udzielany w każdym banku, lecz maksymalna kwota kredytu gotówkowego zależy od oferty oraz indywidualnej sytuacji finansowej Klienta. Kwotę kredytu wybieramy zanim złożymy wniosek – w kalkulatorze kredytowym.

Co wpływa na koszty kredytu?

Ważne jest również to, że ostateczny koszt naszego finansowania zależy jest od kilku innych czynników, a są nimi:

– oprocentowanie,

– prowizja bankowa,

– dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Poniżej przedstawiamy przykładowe wysokości rat kredytu na 120 000 zł rozłożonego na 60 rat:

– Kasa Stefczyka: miesięczna rata 2319,94 zł

– Alior Bank: miesięczna rata 2488,42 zł

Na ile lat można rozłożyć spłatę kredytu?

Liczba rat, czyli długość całego okresu kredytowania, zależy głównie od tego, jaka jest sytuacja budżetowa Klienta. Im krótszy okres kredytowania, tym wyższa będzie wysokość miesięcznej raty.

Kredyt na 120 000 zł to zobowiązanie finansowe w wysokiej kwocie, a takie najczęściej mają stosunkowo długi czas spłaty. Zwykle maksymalnym okres kredytowania wynosi 10 lat, czyli 120 miesięcy. Raty spłacane są raz w każdym miesiącu, a to oznacza, że finansowanie rozłożyć można aż na 120 rat.

Kredyt na 120 000 zł – także bez zaświadczeń?

Jak już pisaliśmy, do wymogów w procesie ubiegania się o kredyt gotówkowy na 120 tys. zł jest dostarczenie dokumentu, który potwierdza otrzymywane przez nas dochody. Zwykle jest to zaświadczenie od pracodawcy. Co zatem zrobić w przypadku, gdy z jakichś powodów nie możemy udokumentować naszych zarobków? Czy w takim przypadku skreślona jest możliwość uzyskania kredytu w banku?

Niestety osoby, które nie mogą udokumentować swoich dochodów, takieg wysokiego kredytu nie uzyskają. Dla banku będzie zbyt ryzykowne. Alternatywą w takim wypadku mogą być więc pożyczki bez zaświadczeń, które udzielane są wyłącznie na podstawie złożonego przez Klienta oświadczenia o dochodach.

Gdzie dostaniemy kredyt na 100 tysięcy?

Kredyt na 100 tysięcy, to kredyt gotówkowy, który oferuje wiele banków w Polsce. Finansowanie otrzymać można w pełni bez wychodzenia z domu – przez Internet. Obecnie wniosek o taki kredyt złożyć można chociażby w Kasie Stefczyka. Maksymalny czas spłaty zadłużenia wynosi 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Klient, który otrzyma kredyt na 120 000 zł, ze spłatą w 120 ratach, miesięcznie oddawać będzie musiał 2319,94 zł (w Kasie Stefczyka). Są to oczywiście dane szacunkowe, ostateczna wysokość naszego finasowania zależeć będzie od indywidualnych potrzeb i uwarunkowań.

Czy można wziąć kredyt 120 tys. na 10 lat?

Kredyt na 100 000 zł jest zobowiązaniem w wysokiej kwocie. Jednak w wielu bankach uzyskanie takich pieniędzy jest dostępne. Co ważne, środki otrzymać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Kredyt na 120 tys. zł to kredyt gotówkowy, który przeznaczyć można na dowolny cel. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta.

Kredyt na 120 tysięcy złotych – ranking

Tak jak wspominaliśmy, kredyty gotówkowe dostępne są w wielu bankach komercyjnych w Polsce. Poniżej przedstawimy parametry dla wybranych 10 kredytów gotówkowych w kwocie 120 tys. zł:

 

1) Kasa Stefczyka: RRSO 8,35%
2) Bancovo: RRSO 9,59%
3) Santander Consumer Bank: RRSO 27,06%
4) Kasa Stefczyka – konsolidacja: RRSO 8,35%
5) PKO BP – konsolidacja: RRSO 12,57%
6) Banki Spółdzielcze: RRSO 9,59%
7) Gotówkovo: RRSO 9,59%
8) SKOK Chmielewskiego: RRSO od 9,59%

W powyższych bankach można wziąć również kredyt na mieszkanie. Jednakże w dzisiejszych czasach kredyt hipoteczny to bardzo trudny do zaciągnięcia produkt finansowy. Głównie przez sytuacje w sektorze gospodarki finansowej. Oczywiście każda osoba może złożyć wniosek kredytowy o kredyt hipoteczny. Nikt do tej pory nie zablokował możliwości wnioskowania o kredyty hipoteczne. Trzeba również wiedzieć, że kredyt mieszkaniowy ma o wiele dłuży okres spłaty – nawet do 35 lat. Wyższy jest również całkowity koszt kredytu, ponieważ chodzi tutaj o produkty w setkach tysięcy złotych.

Kredyt na 120 000 zł – informacje ogólne

Kredyty gotówkowe nie są trudnym do zdobycia finansowaniem. Wystarczy posiadać zdolność kredytową i pewny zarobek, a bank na pewno przyzna nam kredyt. Kredytu gotówkowego nie dostaną natomiast osoby, które posiadają negatywna historię kredytową, ponieważ tacy Klienci są dla banku “sygnałem alarmowym“. Negatywne wpisy najczęściej pojawiają się w naszej historii ze względu na opóźnienia w spłatach lub brak spłat posiadanego zobowiązania. Podobnie jest w przypadku kredytu gotówkowego. Na samym początku trzeba złożyć wniosek kredytowy. Wniosek o kredyt można złożyć na dwa lub trzy sposoby: w placówce banku, online lub przez telefon. Aby móc wniosek o kredyt będziemy potrzebować własny dokument tożsamości oraz kilka informacji o naszym zatrudnieniu i finansach. Bank zaczyna całą procedurę od oceny twojej zdolności kredytowej zarówno w przypadku kredytu gotówkowego jak i pożyczki gotówkowej.

Co jest lepszym wyborem?

Zaczynajac od początku. Możesz zaciągnąć kredyt gotówkowy, lecz pamiętaj, że najtańszy kredyt gotówkowy wcale nie musi taki być finalnie – w momencie jego spłaty. Oferty kredytów gotówkowych są dostępne w naszym rankingu na samej górze strony. Najtańszy kredyt gotówkowy to taki, który będzie się opłacał całościowo, a nie ze względu na jeden, wybrany parametr. Na każdej stronie banku lub firmy pozabankowej dostępny jest kalkulator kredytu gotówkowego, który już na samym początku przedstawi nam koszty związane z wybraną przez nas ofertą. Ofertę kredytu gotówkowego możemy wybrać sami lub za pomocą porównywarki kredytów gotówkowych. – są one dostępne na wielu stronach internetowych. Bardzo ważna jest jednak zdolność kredytowa, bez której nie otrzymamy kredytu w banku. Kiedyś najlepsze oferty posiadał np. PKO Bank Polski czy ING Bank Śląski. PKO Bank Polski ma wielką renomę wśród Polaków, dlatego Ci bardzo często wybierali właśnie ten bank. Aby finalnie otrzymać kredyt, trzeba podpisać umowę z bankiem – to następuje oczywiście w momenciem gdy otrzymamy pozytywną decyzję kredytową. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze wpłyną na nasz rachunek bankowy – najczęściej dzieje się to jeszcze tego samego dnia. Od tego momentu najbardziej powinien nas interesować termin spłaty rat oraz koszty kredytu. Trzeba wiedzieć, że w obecnej sytuacji gospodarczej oprocentowanie kredytu może ulec zmianie. O tym jednak zadecyduje rada polityki pieniężnej. W niektórych przypadkach kwotę kredytu może podnieść ubezpieczenie kredytu gotówkowego, które trzeba dokupić.

Pożyczka czy jednak kredyt?

Warto wiedzieć, że tani kredyt gotówkowy może być droższy, niż dostępne pożyczki gotówkowe w firmach pozabankowych – ale i na odwrót. Musimy wziąć pod uwagę jakie maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego nas interesuje. Podobnie w przypadku pożyczki gotówkowej. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową należy być pewnym tej decyzji w 100%. Z kredytem gotówkowym czy pożyczką zostaniemy na miesiące lub lata, chyba, że w jakimś okresie nastąpi z naszej strony nadpłata kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej. Wówczas szybciej spłacimy zobowiązanie. Możesz wziąć kredyt gotówkowy, lecz najważniejsze jest to, aby spłacać go w terminie. Z kredytem gotówkowym, jak każdym innym, nie ma żartów – jest to bardzo poważne zobowiązanie.

Przykłady reprezentatywne


1) Kasa Stefczyka

Przykład reprezentatywny z dnia 26.02.2021 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 78 840 zł. Zmienna RSO dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją: 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 6%. RSO: 6,22%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat: 955,05 zł oraz ostatnia, 107. rata: 954,76 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 102 190,06 zł, w tym odsetki: 23 190,06 zł.


2) Bancovo

RRSO dostępnych u pośrednika kredytów w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, koszt kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta (kwota do spłaty): 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, cały koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt na bancovo.pl po 20.02.2019 r. RRSO dostępnych u pośrednika kredytów wynosi 60,54 %, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty) 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, cały koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 5 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 51 do 84 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: RRSOwynosi 17,58%, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów) 20 000,73 zł, całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty) 31 298,24 zł, oprocentowanie zmienne 10,5%, cały koszt kredytu 11 297,51 zł (w tym: prowizja 3 240,12 zł, odsetki 8 057,39 zł), 70 miesięcznych równych rat po 440,86 zł, ostatnia rata wyrównująca 438,04 zł. Kalkulacja na dzień 10.01.2022 r.


4) Santander Consumer Bank

Dla kredytu gotówkowego oferowanego przez Santander Consumer Bank S.A. z siedzibą we Wrocławiu, wyliczenia na podstawie przykładu reprezentatywnego na dzień 01.09.2021 r. ustalonego zgodnie z ustawą o kredycie konsumenckim są następujące: stała stopa oprocentowania kredytu: 7,20% , cały koszt kredytu: 4710,87 zł obejmuje: prowizję: 1 153,57 zł, odsetki: 3 557,3 zł, opłatę za wypłatę gotówki przelewem na rachunek bankowy Klienta: 0 zł. RRSO 10,33%, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów): 21 964,08 zł; czas obowiązywania umowy: 48 miesięcy; całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty): 26 674,95 zł; wysokość 47 miesięcznych równych rat 555,73 zł, ostatnia rata w wysokości 555,64 zł. W przypadku skorzystania przez konsumenta z usługi dodatkowej PUB, do wysokości raty doliczana jest opłata w kwocie 11,99 zł.


5) Kasa Stefczyka – konsolidacja

Przykład reprezentatywny z dnia 14.03.2022 r. dla Pożyczki Fit: koszt kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna RSO dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 8%. RRSO: 8,35%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 101,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 100,63 zł. Całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty): 117 811,93 zł w tym odsetki: 33 811,93 zł.


6) PKO BP – konsolidacja

RRSO wynosi 12,57%, koszt kredytu (bez kredytowanych kosztów) 30 400,00 zł, całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty) 46 103,06 zł, oprocentowanie zmienne 11,89%, cały koszt kredytu 15 703,06 zł (w tym: prowizja 0,00 zł, odsetki 15 703,06 zł), 89 miesięcznych rat równych po 512,07 zł i ostatnia rata: 528,83 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 29.07.2022r. na reprezentatywnym przykładzie.


7) Banki Spółdzielcze

RRSO dostępnych u pośrednika kredytów w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, cena kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty) przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, cena kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.


8) Gotówkovo.pl

Rzeczywista RSO dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowego Klienta” wynosi 9,59%, całkowity cena kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowego Klienta” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r.

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty) 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.


9) AliorBank

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania „Pierwszej pożyczki” wynosi 6,06%; całkowita kwota pożyczki (bez kredytowanych kosztów): 8300 zł; całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty): 8991,03 zł; oprocentowanie stałe: 5,9%; całkowity koszt pożyczki: 691,03 zł, w tym prowizja: 0 zł (0%), odsetki: 691,03 zł; 32 miesięczne raty, w tym 31 równych rat w wysokości 280,98 zł, ostatnia rata: 280,65 zł. Kalkulacja została dokonana na 1.10.2021 r. na reprezentatywnym przykładzie.


10) SKOK Chmielewskiego

Przykład reprezentatywny dla Członka posiadającego trzy dodatkowe udziały: Całkowita kwota pożyczki 38 000 zł, umowa zawarta w dniu 1.09.2021 r. na okres 90 miesięcy z oprocentowaniem zmiennym rocznym 7,2%, prowizją od kwoty pożyczki w wysokości 3 800 zł (tj. 10%), opłatą przygotowawczą w wysokości 100 zł. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 10,94%, całkowita kwota do zapłaty (kwota do spłaty) wynosi 53 192,93zł, całkowity koszt pożyczki wynosi 15 192,93 zł (w tym kwota odsetek 11 292,93zł), a kwota raty miesięcznej wynosi 547,70 zł.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Alior Bank w Toruniu
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
14 maja 2019

Alior Bank w Toruniu

Dochody związane z kredytem mieszkaniowym wyłączone spod PIT
Bez kategorii
author
Alicja Uzarowicz
04 kwietnia 2020

Dochody związane z kredytem mieszkaniowym wyłączone spod PIT

PKO BP w Ustrzykach Dolnych
Oddziały
author
Aleksandra Gościnna
03 października 2019

PKO BP w Ustrzykach Dolnych

Alior Bank pomoże poszkodowanym w nawałnicy
Wpisy
author
Aneta Jankowska
29 sierpnia 2017

Alior Bank pomoże poszkodowanym w nawałnicy

Ile kosztuje akademik w Opolu?
Bez kategorii
author
Dominika Sobieraj
06 września 2019

Ile kosztuje akademik w Opolu?

Porównaj