Kredyt 130 tysięcy – najlepsze oferty

Kredyt 130 tysięcy – najlepsze oferty

Szukasz najlepszego kredytu gotówkowego na 130 tysięcy zł? Sprawdź, w którym miejscu dostaniesz poszukiwany produkt, jakie może jest jego oprocentowanie oraz ile wyniesie miesięczna rata kredytu. Dodatkowo sprawdź, ile należy zarabiać, aby otrzymać 130 000 zł kredytu.

author
Patryk Byczek
11 kwietnia 2023

Kredyt 130 tys. zł – ranking

Kredyt 130 tys. – kto otrzyma?

Finansowanie w kwocie 130 000 zł, to spore zobowiązanie. Może więc być dla nas sporym obciążeniem. Z tego powodu należy spełniać określone warunki, aby takie uzyskać kredyt. Osoba wnioskująca o finansowanie musi:

 • być pełnoletnia,
 • posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,
 • mieć ważny dowód osobisty,
 • posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,
 • mieć odpowiednią zdolność kredytową,
 • mieć pozytywną historię kredytową,
 • uzyskiwać stałe dochody.

Co ważne, kredyt taki wysoki kredyt nie może zostać udzielony osobom, które mają problemy ze spłatą innych zobowiązań. Dla Klientów z negatywną historią kredytową przygotowane zostały natomiast pożyczki dla zadłużonych.

Kredyt 130 tys. – warunki, które trzeba spełnić

Aby uzyskać kredyt 130 tysięcy złotych, trzeba spełnić pewne warunki. Należy pamiętać o tym, że banki będą potrzebowały od nas dokumentów, które potwierdzają nasze dochody. Zwykle jest to zaświadczenie od pracodawcy. Zdarza się jednak, że takim potwierdzeniem będzie deklaracja podatkowa albo wyciągi z konta bankowego, na które otrzymujemy nasze przychody.

Poza informacjami o naszych dochodach, konieczne będą też podstawowe dane o Kliencie. Zaliczamy do nich szczególnie te, które znajdziemy na dowodzie osobistym. Ważne jest więc, aby nie zapomnieć o konieczności posiadania dokumentu tożsamości. W zależności od oferty, może pojawić się również konieczność dokupienia dodatkowego ubezpieczenia czy założenia konta w banku, w których chcemy uzyskać finansowanie.

Wymagana może być również zgoda na pobranie finansowania wyrażona przez naszego współmałżonka. Nie jest to jednak każdorazowo warunek konieczny, a ewentualna możliwość, która może się pojawić.

Kredyty gotówkowe z banku nie zaliczają się jednak do tak zwanych pożyczek bez baz oraz pożyczek bez zdolności kredytowej, czyli ofert przy których Klienci nie są weryfikowani w rejestrach zadłużonych. Bank zawsze sprawdzają historię kredytową potencjalnych Klientów, a więc bardzo ważne jest, aby nie mieć żadnych opóźnień w spłacie zobowiązań. W uniknięciu zadłużeń pomocny może być na przykład kredyt konsolidacyjny online.

Dokumenty kredytowe, które musi posiadać Klient

Kredyt na 130 tys. zł, tak jak w przypadku każdego finansowania, wymaga posiadania dowodu osobistego Klienta. Jest on niezbędny nawet w przypadku prostych pożyczek pozabankowych, które nazywane są często nawet pożyczkami na dowód.

Do uzyskania kredytu w placówce stacjonarnej lub przez Internet potrzebne są:

 • imię i nazwisko osoby wnioskującej,
 • dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),
 • dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,
 • adres zameldowania/korespondencyjny,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail,
 • informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

 • umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,
 • nazwa stanowiska,
 • data zatrudnienia,
 • wysokość dochodów,
 • NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,
 • miesięczne koszty utrzymania,
 • liczba osób w gospodarstwie domowym,
 • wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli takie są).

Kredyt gotówkowy na 130 000 zł – ogólne informacje

Kredyty gotówkowe nie są trudnym do zdobycia finansowaniem. Wystarczy posiadać zdolność kredytową i pewny zarobek, a bank na pewno przyzna nam kredyt. Kredytu gotówkowego nie dostaną natomiast osoby, które posiadają negatywna historię kredytową, ponieważ tacy Klienci są dla banku “sygnałem alarmowym“. Negatywne wpisy najczęściej pojawiają się w naszej historii ze względu na opóźnienia w spłatach lub brak spłat posiadanego zobowiązania. Podobnie jest w przypadku kredytu. Na samym początku trzeba złożyć wniosek o kredyt. Wniosek o kredyt można złożyć na dwa lub trzy sposoby: w placówce banku, online lub przez telefon. Aby móc wniosek o kredyt będziemy potrzebować własny dokument tożsamości oraz kilka informacji o naszym zatrudnieniu i finansach. Bank zaczyna całą procedurę od oceny twojej zdolności kredytowej zarówno w przypadku kredytu gotówkowego jak i pożyczki

Co jest lepszym wyborem?

Zaczynajac od początku. Możesz wziąć kredyt gotówkowy, lecz pamiętaj, że najtańszy kredyt gotówkowy wcale nie musi taki być finalnie – w momencie jego spłaty. Oferty kredytów gotówkowych są dostępne w naszym rankingu na samej górze strony. Najtańszy kredyt gotówkowy to taki, który będzie się opłacał całościowo, a nie ze względu na jeden, wybrany parametr. Na każdej stronie banku lub firmy pozabankowej dostępny jest kalkulator kredytu gotówkowego, który już na samym początku przedstawi nam koszty związane z wybraną przez nas ofertą. Ofertę kredytu gotówkowego możemy wybrać sami lub za pomocą porównywarki kredytów gotówkowych. – są one dostępne na wielu stronach internetowych. Bardzo ważna jest jednak zdolność kredytowa, bez której nie otrzymamy kredytu w banku. Kiedyś najlepsze oferty posiadał np. PKO Bank Polski czy ING Bank Śląski. PKO Bank Polski ma wielką renomę wśród Polaków, dlatego Ci bardzo często wybierali właśnie ten bank. Aby finalnie otrzymać kredyt, trzeba podpisać umowę z bankiem – to następuje oczywiście w momenciem gdy otrzymamy pozytywną decyzję kredytową. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze wpłyną na nasz rachunek bankowy – najczęściej dzieje się to jeszcze tego samego dnia. Od tego momentu najbardziej powinien nas interesować termin spłaty rat oraz koszty kredytu. Trzeba wiedzieć, że w obecnej sytuacji gospodarczej oprocentowanie kredytu może ulec zmianie. O tym jednak zadecyduje rada polityki pieniężnej. W niektórych przypadkach kwotę kredytu może podnieść ubezpieczenie kredytu gotówkowego, które trzeba dokupić.

Pożyczka czy jednak kredyt?

Warto wiedzieć, że tani kredyt gotówkowy może być droższy, niż dostępne pożyczki gotówkowe w firmach pozabankowych – ale i na odwrót. Musimy wziąć pod uwagę jakie maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego nas interesuje. Podobnie w przypadku pożyczki gotówkowej. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową należy być pewnym tej decyzji w 100%. Z kredytem gotówkowym czy pożyczką zostaniemy na miesiące lub lata, chyba, że w jakimś okresie nastąpi z naszej strony nadpłata kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej. Wówczas szybciej spłacimy zobowiązanie.

Jak otrzymać kredyt 130 tys. - odpowiednie kroki

Kredyt na 130 000 zł uzyskamy w bankach komercyjnych. Wniosek  złożyć można więc w dowolnej placówce wybranego przez nas banku. Co ważne, obecnie można uniknąć konieczności składania wizyty w stacjonarnym oddziale i wybrać opcję kredytu online. W naszym rankingu znajdziesz właśnie oferty, które dostępne są przez Internetbez konieczności wychodzenia z domu.

Kredyt online to duża oszczędność czasu, nie musimy bowiem czekać w kolejkach w oddziałach bankowych. Cały wniosek złożymy w pełni przez Internet z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Decyzja pojawi się bardzo szybko. Część banków informuje Klientów o wstępnej decyzji już w momencie wysłania podstawowych danych osobowych.

Kredyt w stacjonarnej placówce bankowej to często konieczność dostarczania naprawdę sporego pliku dokumentów. W przypadku kredytu online procedury są zwykle trochę ułatwione. Wiele banków udostępnia na swoich stronach kalkulatory kredytowe, które pozwalają na obliczenie wysokości raty jeszcze przed złożeniem wniosku. Jeśli oszacowana wysokość finansowania będzie odpowiadała naszym oczekiwaniom, to od razu możemy przejść do etapu wnioskowania o finansowanie z ustawionym w kalkulatorze parametrami.

Kredyt 130 tys. – jak wysoka będzie rata?

Wysokość raty uzależniona jest od kilku czynników. Rata często dostosowywana jest do indywidualnych możliwości Klienta. Warto pamiętać jednak, że wiele banków udostępnia obecnie kalkulatory kredytowe, które pozwalają oszacować mniej więcej § na podstawie określonych parametrów (wysokości kwoty i okresu spłaty).

Istotny jest także fakt, że ostateczny koszt naszego finansowania zależy jest od kilku innych czynników, a są nimi:

 • oprocentowanie,
 • prowizja bankowa,
 • dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Całkowita kwota kredytu  oraz miesięczna rata kredytu jest oczywiście zmienną pozycją – wszystko zależy od sytuacji finansowej Klienta. Należy również zwrócić uwagę na rzeczywistą roczną stopę oprocentowania, ponieważ to również od tego parametru jest uzależniona rata kredytu gotówkowego.

Jaki jest maksymalny okres spłaty kredytu?

Liczba rat kredytu zależy w dużej mierze od budżetu Klienta. Im krótszy okres kredytowania, tym wyższa będzie wysokość miesięcznej raty.

Kredyt 130 tys. zł to spore finansowanie, a takie najczęściej mają stosunkowo długi czas spłaty. Najczęściej maksymalnym okres kredytowania wynosi 10 lat, czyli 120 miesięcy. Raty spłacane są raz w każdym miesiącu, a to oznacza, że finansowanie rozłożyć można aż na 120 rat. Oczywiście im dłuższy okres spłaty, tym wyższa całkowita kwota kredytu.

Kredyt 130 tys. – wymagana wysokość zarobków?

Finansowanie w takiej kwocie, wymaga dobrej zdolności kredytowej. Oznacza to, że Klienci muszą uzyskiwać stałe, i ocenione przez bank jako wystarczające, dochody. Jaka to kwota? Nie można jednoznacznie wskazać kwoty, która jest wymagana, aby uzyskać kredyt na 130 tys. W ocenie zdolności kredytowej znaczenie mają także inne informacje. Na przykład znaczenie będzie miało także to, ile osób jest na naszym utrzymaniu lub wysokość opłacanych co miesiąc innych zobowiązań.

Rekomendacja T

Warunki udzielanego finansowania są uzależnione od naszej sytuacji. Na podstawie budżetu dostosowana będzie wysokość rat, a więc również czas spłaty kredytu. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Obecnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Kredyt na 130 000 zł – otrzymamy bez zaświadczeń?

Wspominaliśmy już, że jednym z warunków w procesie ubiegania się o kredyt gotówkowy na 130 tys. zł, jest dostarczenie dokumentu, który potwierdza otrzymywane dochody. Najczęściej jest nim zaświadczenie od pracodawcy. Co w przypadku, gdy z jakichś powodów nie możemy udokumentować naszych przychodów?

Niestety nie mamy najlepszych informacji – osoby, które nie mogą udokumentować swoich dochodów, nie mają szansy na dostanie kredytu bankowego w tak wysokiej kwocie. Dla banku będzie to po prostu zbyt ryzykowne. Ofertą zamienną w takim wypadku mogą być z kolei pożyczki bez zaświadczeń, które udzielane są wyłącznie na podstawie złożonego przez Klienta oświadczenia o dochodach.

Gdzie dostaniemy kredyt na 130 tysięcy?

Kredyt na 130 tysięcy, to kredyt gotówkowy, który oferuje wiele banków w Polsce. Finansowanie otrzymać można w pełni bez wychodzenia z domu – przez Internet. Obecnie wniosek o taki kredyt złożyć można chociażby w Kasie Stefczyka. Maksymalny czas spłaty zadłużenia wynosi 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Klient, który otrzyma kredyt na 130 000 zł, ze spłatą w 120 ratach, miesięcznie oddawać będzie musiał 2237,77 zł (w Kasie Stefczyka). Są to oczywiście dane szacunkowe, ostateczna wysokość naszego finasowania zależeć będzie od indywidualnych potrzeb i uwarunkowań.

Czy można wziąć kredyt 130 tys. na 10 lat?

Kredyt na 130 000 zł jest zobowiązaniem w wysokiej kwocie. Jednak w wielu bankach uzyskanie takich pieniędzy jest dostępne. Co ważne, środki otrzymać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat. Im dłuższy okres kredytowania, tym wyższa kwota do spłaty.

Kredyt na 130 tys. zł to kredyt gotówkowy, który przeznaczyć można na dowolny cel. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta.

W widocznych w rankingu bankach można wziąć również kredyt hipoteczny. Jednakże w dzisiejszych czasach kredyt hipoteczny to bardzo trudny do zaciągnięcia produkt finansowy. Głównie przez sytuacje w sektorze gospodarki finansowej. Oczywiście każda osoba może złożyć wniosek o kredyt hipoteczny. Nikt do tej pory nie zablokował możliwości wnioskowania o kredyty hipoteczne. Trzeba również wiedzieć, że kredyt hipoteczny ma o wiele dłuży okres spłaty – nawet do 35 lat. Wyższy jest również całkowity koszt kredytu, ponieważ chodzi tutaj o produkty w setkach tysięcy złotych.

Brak spłaty kredytu – konsekwencje

Brak spłaty kredytu lub opóźnienia w spłacie mogą wiązać się z różnymi konsekwencjami zarówno dla dłużnika, jak i dla wierzyciela. Oto kilka potencjalnych konsekwencji braku spłaty kredytu:

Dodatkowe koszty. W przypadku braku spłaty kredytu na czas, wierzyciel może naliczać odsetki za opóźnienia lub inne opłaty związane z nieterminową spłatą. Te dodatkowe koszty mogą znacznie zwiększyć łączną kwotę długu, co może sprawić, że spłata kredytu staje się jeszcze trudniejsza dla dłużnika.

Negatywny wpływ na historię kredytową. Niespłacanie kredytu na czas może negatywnie wpłynąć na historię kredytową dłużnika. Opóźnienia w spłacie kredytu mogą zostać zgłoszone do biur informacji kredytowej, co może obniżyć punktację kredytową dłużnika i utrudnić mu uzyskanie kredytów lub innych form finansowania w przyszłości.

Egzekucja zabezpieczenia. Jeśli kredyt był zabezpieczony np. hipoteką na nieruchomości, w przypadku braku spłaty kredytu, wierzyciel może wystąpić z wnioskiem o egzekucję zabezpieczenia. Może to skutkować utratą nieruchomości przez dłużnika, która zostanie sprzedana w celu pokrycia zaległego długu.

Wzrost kosztów sądowych. Jeśli wierzyciel zdecyduje się skierować sprawę do sądu w celu dochodzenia roszczeń wynikających z niespłacania kredytu, dłużnik może być zobowiązany do pokrycia kosztów sądowych, takich jak opłaty sądowe czy honorarium adwokata. Wzrost kosztów sądowych może dalej obciążyć finanse dłużnika.

Upadłość konsumencka. W skrajnych przypadkach, jeśli dłużnik nie jest w stanie uregulować swojego zadłużenia w wyniku braku spłaty kredytu, może zostać zmuszony do ogłoszenia upadłości. Upadłość może wiązać się z długotrwałymi konsekwencjami finansowymi, takimi jak utrata majątku, trudności w uzyskaniu kredytów w przyszłości oraz negatywne skutki dla historii kredytowej.

Warto zauważyć, że konsekwencje braku spłaty kredytu mogą różnić się w zależności od przepisów prawnych obowiązujących w danym kraju oraz umowy kredytowej. Dlatego w przypadku trudności finansowych lub braku możliwości spłaty kredytu na czas, zawsze warto skontaktować się z wierzycielem i poszukać rozwiązania. Często wierzyciele są skłonni do negocjacji i udzielenia pomocy dłużnikowi w znalezieniu alternatywnych opcji spłaty, takich jak rozkład długu na raty czy restrukturyzacja umowy kredytowej.

Ważne jest również, aby być odpowiedzialnym konsumentem i odpowiedzialnie zarządzać swoim zadłużeniem. Przed zaciągnięciem kredytu warto dokładnie zapoznać się z warunkami umowy, obliczyć zdolność kredytową oraz realnie ocenić swoją zdolność do spłaty zobowiązania. Regularna spłata kredytu na czas jest kluczowa dla utrzymania dobrej historii kredytowej i uniknięcia potencjalnych konsekwencji braku spłaty kredytu.

W przypadku braku możliwości spłaty kredytu, warto również skorzystać z pomocy profesjonalistów, takich jak doradcy finansowi czy prawnicy specjalizujący się w windykacji, aby uzyskać wsparcie i ochronę swoich praw. Pamiętajmy, że unikanie spłaty kredytu na czas może prowadzić do poważnych konsekwencji finansowych, prawnych i społecznych, dlatego warto być odpowiedzialnym i świadomym konsumentem.

Windykacja w przypadku braku spłaty

Windykacja to proces dochodzenia wierzytelności przez wierzyciela w przypadku braku spłaty zobowiązań przez dłużnika. W przypadku braku spłaty kredytu na 130 tysięcy złotych, wierzyciel może podjąć działania windykacyjne w celu odzyskania należnych mu środków. Etapy windykacji mogą się różnić w zależności od przepisów prawnych i procedur obowiązujących w danym kraju lub instytucji finansowej, jednak ogólnie można wyróżnić kilka typowych etapów:

 1. Przypomnienie o zaległym zadłużeniu. Wierzyciel najpierw może skontaktować się z dłużnikiem w celu przypomnienia o zaległym zadłużeniu, np. za pomocą telefonu, e-maila lub listownie. Może to być pierwszy krok w procesie windykacji, aby przekonać dłużnika do dobrowolnej spłaty zadłużenia.
 2. Wysyłka wezwania do zapłaty. Jeśli przypomnienie nie przynosi efektów, wierzyciel może wysłać formalne wezwanie do zapłaty, które zawiera informacje o zaległym zadłużeniu, określa termin spłaty oraz grozi skutkami prawno-finansowymi w przypadku dalszego braku spłaty.
 3. Postępowanie sądowe. Jeśli dłużnik nadal nie spłaca zobowiązania, wierzyciel może wnieść pozew do sądu i rozpocząć postępowanie sądowe w celu uzyskania wyroku nakazującego spłatę kredytu wraz z odsetkami, kosztami sądowymi i innymi opłatami.
 4. Egzekucja komornicza. Jeśli sąd wyda wyrok na korzyść wierzyciela, komornik może podjąć egzekucję komorniczą, czyli zajęcie majątku dłużnika w celu zaspokojenia wierzytelności. Może to obejmować m.in. zajęcie wynagrodzenia, kont bankowych, nieruchomości czy innych mienia dłużnika.
 5. Inne środki windykacyjne. Wierzyciel może również podjąć inne środki windykacyjne w celu odzyskania swojego zadłużenia, takie jak np. skierowanie sprawy do firmy windykacyjnej, której zadaniem będzie prowadzenie działań windykacyjnych w imieniu wierzyciela, lub sprzedaż zadłużenia innym podmiotom.

Warto zauważyć, że etapy i procedury windykacji mogą się różnić w zależności od konkretnej sytuacji i umowy kredytowej. Dłużnik ma również swoje prawa i może skorzystać z możliwości negocjacji z wierzycielem w celu uzyskania rozwiązań alternatywnych, takich jak plan spłat, restrukturyzacja zadłużenia czy zawarcie ugody. Warto również pamiętać, że proces windykacyjny może być stresujący zarówno dla wierzyciela, jak i dla dłużnika, dlatego ważne jest dążenie do rozwiązań ugodowych, które będą satysfakcjonujące dla obu stron.

Konsekwencje braku spłaty kredytu lub opóźnień w spłacie mogą być poważne dla dłużnika. Mogą obejmować nie tylko koszty związane z odsetkami, opłatami sądowymi czy egzekucją komorniczą, ale również negatywny wpływ na historię kredytową dłużnika. Brak spłaty kredytu może być widoczny w jego historii kredytowej, co może utrudnić mu uzyskanie kolejnych pożyczek czy kredytów w przyszłości. Może również prowadzić do konieczności sprzedaży majątku dłużnika w celu zaspokojenia wierzytelności lub innych działań windykacyjnych, które mogą negatywnie wpłynąć na jego sytuację finansową.

W przypadku braku spłaty kredytu na 130 tysięcy złotych, wierzyciel może podejmować różne kroki w celu odzyskania należnych mu środków, zgodnie z obowiązującym prawem i procedurami. Dlatego ważne jest, aby dłużnicy byli odpowiedzialni finansowo i starali się unikać opóźnień w spłacie kredytów oraz utrzymywać regularny kontakt z wierzycielem w przypadku trudności finansowych. W razie problemów związanych z obsługą kredytu, zaleca się skonsultowanie się z profesjonalistą lub doradcą finansowym, aby uzyskać pomoc i znaleźć najlepsze rozwiązania.

Pytania i odpowiedzi

Tak. Kredyt hipoteczny również można wziąć w kwocie 130 tysięcy zł.

Nie ma jednoznacznej odpowiedzi na to pytanie. Kwota do spłaty zależy głównie od oferty, z jakiej skorzystaliśmy. Im wyższa kwota kredytu, dłuższy okres spłaty i wyższe RRSO oferty, tym kwota do spłaty będzie wyższa.

Oczywiście, że tak. Jeżeli przygotujemy swój budżet na dodatkowe obciążenie finansowe a kredyt weźmiemy w polecanym banku, wówczas kredyt jest bezpieczny. Jednak na samym początku warto się dowiedzieć jaka będzie całkowita kwota pożyczki do spłaty.

Wszystko zależy od indywidualnej sytuacji finansowej Klienta. Główną rolę gra zdolność kredytowa. Jeżeli będzie ona wystarczająco wysoka, wówczas z otrzymaniem kolejnego finansowania nie musi być jakichkolwiek problemów.

Przykłady reprezentatywne

Poniżej przedstawiamy przykłady reprezentatywne wybranych oferty:

1) Kasa Stefczyka

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Przykład reprezentatywny z dnia 14.03.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 8%. RRSO: 8,35%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 101,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 100,63 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 117 811,93 zł w tym odsetki: 33 811,93 zł.

2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 66 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 440,65 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 918,42 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 22 477,77 zł (w tym: prowizja 3 635,47 zł, odsetki 18 842,30 zł), 77 miesięcznych równych rat po 614,17 zł, ostatnia rata wyrównująca 627,33 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r.

4) InBank

Kredyt z oprocentowaniem stałym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,96%,całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 54 000.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 83 295.94 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 33 295.94 zł (w tym: prowizja 4 000 zł, odsetki 29 295.94 zł), 84 miesięczne raty równe w kwocie 991,63 zł i ostatnia rata w kwocie 990.65 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

5) Otomoto Pay

Kredyt z oprocentowaniem zmiennym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 38 448,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 55 760,96 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 12,30% w skali roku, całkowity koszt kredytu 17 312,96 zł (w tym: prowizja 2 306,88 zł, odsetki 15 006,08 zł), 62 miesięcznych rat równych w kwocie 885,06 zł i ostatnia rata w kwocie 885,38 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kredyt z oprocentowaniem stałym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16.83%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32 583.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 48 272.02 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 689.02 zł (w tym: prowizja 1 954.98 zł, odsetki 13 734.04 zł), 63 miesięczne raty równe w kwocie 754.25 zł i ostatnia rata w kwocie 754.27 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Pożyczka: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 36,54%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 19 141,82 zł, całkowita kwota do zapłaty 36 842,36 zł, oprocentowanie zmienne 16,50%, całkowity koszt kredytu 17 700,54 zł (w tym: prowizja 6 412,51 zł, odsetki 11 288,03 zł), 55 miesięcznych rat po 657,32 zł, ostatnia rata wyrównująca 689,76 zł. Kalkulacja na dzień 08.07.2022 r.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Do czego Polacy używają Internetu?

W ostatnim czasie Główny Urząd Statystyczny zebrał informacje na temat tego, w jakim celu Polacy korzystają z Internetu. Co ciekawe, coraz częściej służy on do załatwiania spraw bankowych. Blisko połowa polskich internautów loguje się do swojej bankowości internetowej i udało się już przebić wynik z 2018 roku.

author
Alicja Hirsekorn
17 marca 2020
Prawniczka, absolwentka Uniwersytetu Adama Mickiewicza w Poznaniu. Specjalizuje się w prawie konsumenckim i pracy, a także w aspektach prawniczych działalności gospodarczej. Autorka artykułów o zmianach w prawie finansowym.

Sportowy weekend VISA w Zakopanem

Visa organizuje weekend sportowy w Zakopanem. Podczas wydarzenia na posiadaczy kart Visa czekają niespodzianki.

author
Aneta Jankowska
17 sierpnia 2017
Dziennikarka, ukończyła studia dziennikarskie na Uniwersytecie Gdańskim i zdobyła doświadczenie w Radiu MORS. Posiada praktyczne doświadczenie finansowe jako właścicielka kawiarni.

Kasa Stefczyka Kwidzyn

Kasa Stefczyka jest największą w naszym kraju kasą oszczędnościową-kredytową. W całej Polsce instytucja świadczy usługi blisko 1 mln Klientów. Sprawdź placówkę Kasy Stefczyka w Kwidzynie – godziny otwarcia, numer telefonu, adres i mapę dojazdu.

author
Patryk Byczek
06 października 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

PKO BP w Strzyżowie

PKO BP to największy bank w Polsce. Zobacz placówki i oddziały w Strzyżowie – godziny otwarcia, dane adresowe oraz ofertę.

author
Aleksandra Gościnna
03 października 2019
Ekspertka finansowa, magister Uniwersytetu Gdańskiego i absolwentka studiów podyplomowych na UW. W latach 2021-2023 redaktor naczelny zadluzenia.com. Specjalistka ds. e-marketingu i promocji online.

Idea Bank w Lublinie

Jeżeli posiadasz firmę i szukasz najlepszego dla siebie banku otwartego na przedsiębiorstwa, to Idea Bank może okazać się bardzo dobrym wyborem. Sprawdź dane dotyczące placówki zlokalizowanej w Lublinie.

author
Patryk Byczek
02 stycznia 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Pożyczka na wyprawkę szkolną

To, ile kosztuje wyprawka szkolna, wielu rodziców przyprawia obecnie o zawrót głowy. Wydatki na wyprawkę szkolną można pokryć z własnej kieszeni, ale można także skorzystać z pomocy finansowej. Pożyczka na wyprawkę szkolną dla wielu rodziców może być świetnym rozwiązaniem. Zebraliśmy w jednym miejscu wszystkie najlepsze oferty.

author
Dominika Byczek
06 sierpnia 2022
Ekspertka finansowa, redaktorka, magister Uniwersytetu Gdańskiego. Z zadluzenia.com związana od 2014 roku, redaktor naczelna portalu do 2020 roku. Specjalizuje się w tworzeniu poradników finansowych.
Porównaj