Kredyt 110 tysięcy – najlepsze oferty

Kredyt 110 tysięcy – najlepsze oferty

Szukasz najlepszej oferty kredytu gotówkowego w wysokości 110 tysięcy złotych? Sprawdź nasz ranking, w którym znajdziesz zestawienie najlepszych propozycji i wybierz najlepszą dla siebie.

author
Patryk Byczek
11 kwietnia 2023

Kredyt 110 tys. zł – ranking

Spis treści:

 1. Kredyt 110 tys. zł – ranking
 2. Kredyt 110 tys. – dla kogo?
 3. Kredyt 110 tys. – warunki konieczne do spełnienia
 4. Kredyt na 110 tys. – wymagane zarobki
 5. Jak dostać kredyt na 110 tys.?
 6. Kredyt, a wymagane dokumenty
 7. Kredyt na 110 000 zł – czy można bez zaświadczeń?
 8. Kredyt 150 tys. – wysokość raty?
 9. Okres spłaty kredytu na 110 000 zł
 10. Pytania i odpowiedzi
Zwiń spis treści

Kredyt 110 tys. – dla kogo?

Kredyt na 110 000 zł to finansowanie, które może być sporym obciążeniem dla budżetu Klienta. Z tego powodu należy spełniać określone warunki, aby takie uzyskać kredyt. Osoba wnioskująca o finansowanie musi:

 • być pełnoletnia,
 • posiadać pełne zdolności do czynności prawnych,
 • mieć ważny dowód osobisty,
 • posiadać własny numer telefonu, adres e-mail oraz konto w banku,
 • mieć odpowiednią zdolność kredytową,
 • mieć pozytywną historię kredytową,
 • uzyskiwać stałe dochody.

Ważna informacja jest taka, że kredyt w tak wysokiej kwocie nie zostanie udzielony osobom, które mają problemy ze spłatą innych zobowiązań. Dla Klientów z negatywną historią kredytową przygotowane zostały natomiast pożyczki dla zadłużonych.

Kredyt 110 tys. – warunki konieczne do spełnienia

Kredyt gotówkowy na 110 tysięcy złotych wymaga spełniania pewnych warunków. Przede wszystkim musimy wiedzieć, że banki będą potrzebowały od nas dokumentów, które potwierdzają nasze dochody. Przeważnie jest to zaświadczenie od pracodawcy. Czasami jednak takim potwierdzeniem może być także deklaracja podatkowa albo wyciągi z konta bankowego, na które otrzymujemy nasze przychody.

Oprócz informacji o naszych dochodach, konieczne są także podstawowe dane o Kliencie. Zaliczamy do nich szczególnie te, które znajdziemy na dowodzie osobistym. Ważne jest więc, aby nie zapomnieć o konieczności posiadania dokumentu tożsamości. W zależności od oferty, może pojawić się również konieczność dokupienia dodatkowego ubezpieczenia czy założenia konta w banku, w których chcemy uzyskać finansowanie.

Innym wymaganiem może być również zgodna na pobranie finansowania wyrażona przez naszego współmałżonka. Nie jest to jednak każdorazowo warunek konieczny, a ewentualna możliwość, która może się pojawić.

Pamiętajmy także o tym, że kredyty bankowe nie zaliczają się do tak zwanych pożyczek bez baz oraz pożyczek bez zdolności kredytowej, czyli ofert przy których Klienci nie są weryfikowani w rejestrach zadłużonych. Bank zawsze sprawdzają historię kredytową potencjalnych Klientów, a więc bardzo ważne jest, aby nie mieć żadnych opóźnień w spłacie zobowiązań. W uniknięciu zadłużeń pomocny może być na przykład kredyt konsolidacyjny online.

Kredyt na 110 tys. – wymagane zarobki

Aby uzyskać wysoką kwotę kredytu bez wątpienia potrzebna jest odpowiednia zdolność kredytowa. Oznacza to, że Klienci muszą uzyskiwać stałe, i ocenione przez bank jako wystarczające, dochody. O jakiej kwocie mowa? Trudno jednoznacznie wskazać kwotę,  zktóra jest wymagana, aby uzyskać kredyt 110 tys. W ocenie zdolności kredytowej znaczenie mają także inne informację. Na przykład znaczenie będzie miało także to, ile osób jest na naszym utrzymaniu lub wysokość opłacanych co miesiąc innych zobowiązań.

Rekomendacja T

Warunki udzielanego finansowania zależeć więc będą od naszego miesięcznego budżetu. Do niego dostosowana będzie wysokość rat, a więc również czas spłaty kredytu. Wysokość dochodów Klienta w stosunku do raty kredytu regulowana jest przez założenia tak zwanej Rekomendacji T. Jest to rozporządzenie wydane przez Komisję Nadzoru Finansowego, które pomaga w przestrzeganiu właściwych praktyk w sektorze finansowym.

Rekomendacja T zakłada, że wysokość kredytu nie może przekraczać 50-65% przychodów netto, ale górna granica normy może być zastosowana tylko w przypadku osób, których dochody są wyższe od aktualnej średniej krajowej. Od 2013 roku istnieje jednak swoboda w stosowaniu tej zasady. Aktualnie banki mają możliwość dostosowywania wysokości raty do indywidualnych możliwości każdego Klienta.

Jak dostać kredyt na 110 tys.?

Kredyt na 150 000 zł to finansowanie, które uzyskamy w bankach komercyjnych. Oznacza to, wniosek złożyć można w dowolnej placówce wybranego przez nas banku. Dobra informacja jest jednak taka, że obecnie można uniknąć konieczności składania wizyty w stacjonarnym oddziale i wybrać opcję kredytu online. W naszym rankingu znajdziesz właśnie oferty, które dostępne są przez Internet – bez konieczności wychodzenia z domu.

Kredyt online to duże ułatwienie i oszczędność czasu, nie musimy bowiem czekać w kolejkach w oddziałach bankowych. Cały wniosek złożymy w pełni przez Internet z dowolnego miejsca z dostępem do sieci. Decyzja pojawi się bardzo szybko. Część banków informuje Klientów o wstępnej decyzji już w momencie wysłania podstawowych danych osobowych.

Zwykły kredyt w placówce bankowej to często konieczność dostarczania naprawdę sporego pliku dokumentów. W przypadku kredytu online procedury te mogą być nieco uproszczone. Co szczególnie istotne, wiele banków udostępnia na swoich stronach kalkulatory kredytowe, które pozwalają na obliczenie wysokości raty jeszcze przed złożeniem wniosku. Jeśli oszacowana wysokość finansowania będzie odpowiadała naszym oczekiwaniom, to od razu możemy przejść do etapu wnioskowania o finansowanie z ustawionym w kalkulatorze parametrami.

Kredyt, a wymagane dokumenty

Kredyt 110 tys. zł wymaga dopełnienia kilku formalności. Całe szczęście nie ma ich aż tak wiele. W przypadku każdego finansowania konieczny będzie bez wątpienia dowód osobisty klienta. Jest on niezbędny nawet w przypadku prostych pożyczek pozabankowych, które nazywane są często nawet pożyczkami na dowód.

Do uzyskania kredytu w placówce stacjonarnej lub przez Internet potrzebne są:

 • imię i nazwisko osoby wnioskującej,
 • dane z dowodu osobistego Klienta (numer i seria, data wydania, data ważności, numer PESEL),
 • dokument potwierdzający wysokość miesięcznych dochodów i ich źródło,
 • adres zameldowania/korespondencyjny,
 • numer telefonu,
 • adres e-mail,
 • informacje dotyczące wykształcenia i stanu cywilnego.

Dodatkowo potrzebne mogą być szczegółowe informacje dotyczące zarobków i sytuacji finansowej Klienta. Tutaj wyróżnić można takie dane jak:

 

 • umowa lub inny dokument potwierdzający uzyskiwany dochód,
 • nazwa stanowiska,
 • data zatrudnienia,
 • wysokość dochodów,
 • NIP, nazwa miejsca zatrudnienia,
 • miesięczne koszty utrzymania,
 • liczba osób w gospodarstwie domowym,
 • wysokość pozostałych zobowiązań finansowych (jeśli takie są).

Kredyt na 110 000 zł – czy można bez zaświadczeń?

Tak jak wspominaliśmy, jednym z wymogów w procesie ubiegania się o kredyt gotówkowy na 110 tys. zł jest dostarczenie dokumentu, który potwierdza uzyskiwane dochody. Najczęściej jest nim zaświadczenie od pracodawcy. Co zrobić jednak w przypadku, gdy z jakichś powodów nie możemy udokumentować naszych zarobków? Czy w takim przypadku skreślona jest możliwość uzyskania kredytu w banku?

Niestety nie mamy dobrych wieści – osoby, które nie mogą udokumentować swoich dochodów, nie będą mogły liczyć na uzyskanie kredytu bankowego w tak wysokiej kwocie. Dla banku będzie to po prostu zbyt ryzykowne. Alternatywą w takim wypadku mogą być natomiast pożyczki bez zaświadczeń, które udzielane są wyłącznie na podstawie złożonego przez Klienta oświadczenia o dochodach. W przypadku kredytu hipotecznego taka sytuacja nie ma miejsca.

Kredyt 150 tys. – wysokość raty?

Tak jak wcześniej wspominaliśmy, wysokość raty kredytu uzależniona jest od wielu czynników. Najczęściej dostosowywana jest do indywidualnych możliwości Klienta. Warto pamiętać jednak, że wiele banków udostępnia obecnie kalkulatory kredytowe, które pozwalają oszacować mniej więcej wysokość raty na podstawie określonych parametrów (wysokości kwoty i okresu spłaty).

Istotny jest także fakt, że ostateczny koszt naszego finansowania zależy jest od kilku innych czynników, a są nimi:

 • oprocentowanie, 
 • prowizja bankowa,
 • dodatkowe opłaty (najczęściej ubezpieczenia).

Kredyt na 110 000 zł – ogólnie

Kredyty gotówkowe nie są trudnym do zdobycia finansowaniem. Wystarczy posiadać zdolność kredytową i pewny zarobek, a bank na pewno przyzna nam kredyt. Kredytu gotówkowego nie dostaną natomiast osoby, które posiadają negatywna historię kredytową, ponieważ tacy Klienci są dla banku “sygnałem alarmowym“. Negatywne wpisy najczęściej pojawiają się w naszej historii ze względu na opóźnienia w spłatach lub brak spłat posiadanego zobowiązania. Podobnie jest w przypadku kredytu gotówkowego. Na samym początku trzeba złożyć wniosek kredytowy. Wniosek o kredyt można złożyć na dwa lub trzy sposoby: w placówce banku, online lub przez telefon. Aby móc wniosek o kredyt będziemy potrzebować własny dokument tożsamości oraz kilka informacji o naszym zatrudnieniu i finansach. Bank zaczyna całą procedurę od oceny twojej zdolności kredytowej zarówno w przypadku kredytu gotówkowego jak i pożyczki gotówkowej.

Jaki jest najlepszy wybór?

Zaczynajac od początku. Możesz zaciągnąć kredyt gotówkowy, lecz pamiętaj, że najtańszy kredyt gotówkowy wcale nie musi taki być finalnie – w momencie jego spłaty. Oferty kredytów gotówkowych są dostępne w naszym rankingu na samej górze strony. Najtańszy kredyt gotówkowy to taki, który będzie się opłacał całościowo, a nie ze względu na jeden, wybrany parametr. Na każdej stronie banku lub firmy pozabankowej dostępny jest kalkulator kredytu gotówkowego, który już na samym początku przedstawi nam koszty związane z wybraną przez nas ofertą. Ofertę kredytu gotówkowego możemy wybrać sami lub za pomocą porównywarki kredytów gotówkowych. – są one dostępne na wielu stronach internetowych. Bardzo ważna jest jednak zdolność kredytowa, bez której nie otrzymamy kredytu w banku. Kiedyś najlepsze oferty posiadał np. PKO Bank Polski czy ING Bank Śląski. PKO Bank Polski ma wielką renomę wśród Polaków, dlatego Ci bardzo często wybierali właśnie ten bank. Aby finalnie otrzymać kredyt, trzeba podpisać umowę z bankiem – to następuje oczywiście w momenciem gdy otrzymamy pozytywną decyzję kredytową. Po podpisaniu umowy kredytowej pieniądze wpłyną na nasz rachunek bankowy – najczęściej dzieje się to jeszcze tego samego dnia. Od tego momentu najbardziej powinien nas interesować termin spłaty rat oraz koszty kredytu. Trzeba wiedzieć, że w obecnej sytuacji gospodarczej oprocentowanie kredytu może ulec zmianie. O tym jednak zadecyduje rada polityki pieniężnej. W niektórych przypadkach kwotę kredytu może podnieść ubezpieczenie kredytu gotówkowego, które trzeba dokupić.

Wziąć pożyczkę czy kredyt?

Warto wiedzieć, że tani kredyt gotówkowy może być droższy, niż dostępne pożyczki gotówkowe w firmach pozabankowych – ale i na odwrót. Musimy wziąć pod uwagę jakie maksymalne oprocentowanie kredytu gotówkowego nas interesuje. Podobnie w przypadku pożyczki gotówkowej. Aby zaciągnąć kredyt gotówkowy lub pożyczkę gotówkową należy być pewnym tej decyzji w 100%. Z kredytem gotówkowym czy pożyczką zostaniemy na miesiące lub lata, chyba, że w jakimś okresie nastąpi z naszej strony nadpłata kredytu gotówkowego lub pożyczki gotówkowej. Wówczas szybciej spłacimy zobowiązanie. Możesz wziąć kredyt gotówkowy, lecz najważniejsze jest to, aby spłacać go w terminie. Z kredytem gotówkowym, jak każdym innym, nie ma żartów – jest to bardzo poważne zobowiązanie. Kredyty gotówkowe są bardzo łatwe do otrzymania, a lecz mogą okazać się zbyt trudne do spłaty. To właśnie dlatego należy do nich podchodzić z rozsądkiem. Warto na samym początku zwrócić uwagę ile wynosi całkowita kwota pożyczki. Na pewno kwota do spłaty będzie o wiele wyższa od pożyczonej kwoty – tego musimy być pewni. Jeżeli chcemy poznać dodatkowe koszty kredytowe, warto do tego wykorzystać kalkulator kredytu gotówkowego.

Okres spłaty kredytu na 110 000 zł

Liczba rat kredytu uzależniona jest w dużej mierze od tego, jaka jest sytuacja budżetu Klienta. Wiadomo, że im krótszy okres kredytowania, tym wyższa będzie wysokość miesięcznej raty.

Kredyt 110 tys. zł to finansowanie o wysokiej kwocie, a takie zazwyczaj mają stosunkowo długi czas spłaty. Najczęściej maksymalnym okres kredytowania wynosi 10 lat, czyli 120 miesięcy. Raty spłacane są raz w każdym miesiącu, a to oznacza, że finansowanie rozłożyć można aż na 120 rat.

Gdzie dostaniemy kredyt 110 tysięcy?

Kredyt na 110 tysięcy, to kredyt gotówkowy, który dostępny jest we większości banków komercyjnych w Polsce. Finansowanie uzyskać można w całości bez wychodzenia z domu – przez Internet. Obecnie wniosek o taki kredyt złożyć można chociażby w Kasie Stefczyka. Maksymalny czas spłaty zadłużenia wynosi 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Czy można wziąć kredyt 110 tys. na 10 lat?

Kredyt na 110 000 zł to finansowanie w bardzo wysokiej kwocie. Jednak w wielu bankach uzyskanie takich środków jest jak najbardziej możliwe. A co dodatkowo istotne, pieniądze uzyskać można nawet bez wychodzenia z domu. Obecnie większość ofert dostępna jest bowiem w całości online. Oznacza to, że proces wnioskowania, weryfikacji Klienta oraz wypłaty środków odbywa się w całości zdalnie. Czas spłaty wynosi do 120 miesięcy, czyli 10 lat.

Kredyt na 110 tys. zł to kredyt gotówkowy, który przeznaczyć można na zupełnie dowolny cel. Może to być więc remont, zakup samochodu, czy większa inwestycja. Tak naprawdę dla kredytodawcy cel wykorzystania uzyskanych pieniędzy nie będzie miał większego znaczenia. Dużo bardziej istotna jest natomiast zdolność i historia kredytowa Klienta.

W bankach z naszego rankingu kredytów gotówkowych można wziąć również kredyt hipoteczny. Jednakże w dzisiejszych czasach kredyt hipoteczny to bardzo trudny do zaciągnięcia produkt finansowy. Głównie przez sytuacje w sektorze gospodarki finansowej. Oczywiście każda osoba może złożyć wniosek kredytowy o kredyt hipoteczny. Nikt do tej pory nie zablokował możliwości wnioskowania o kredyty hipoteczne. Trzeba również wiedzieć, że kredyt hipoteczny ma o wiele dłuży okres spłaty – nawet do 35 lat. Wyższy jest również całkowity koszt kredytu, ponieważ chodzi tutaj o produkty w setkach tysięcy złotych.

Konsekwencje w przypadku braku spłaty kredytu

Wysokie koszty odsetek i opłat. Brak spłaty kredytu może skutkować narosłymi odsetkami i opłatami, które zostaną naliczone przez wierzyciela. Banki i instytucje finansowe mogą nałożyć na pożyczkobiorcę wysokie kary za zwłokę, co może znacznie zwiększyć kwotę do spłaty. To może prowadzić do spirali zadłużenia, gdzie dług rośnie w szybkim tempie, utrudniając pożyczkobiorcy spłatę.

Zmniejszenie zdolności kredytowej. Brak spłaty kredytu może wpłynąć na zdolność kredytową pożyczkobiorcy. Kiedy dług zostaje przekazany do windykacji, może być to zarejestrowane w historii kredytowej pożyczkobiorcy jako zadłużenie nieuregulowane lub zadłużenie windykacyjne. To może negatywnie wpłynąć na zdolność pożyczkobiorcy do uzyskania nowego kredytu w przyszłości, ponieważ banki i inne instytucje finansowe mogą uznać go za ryzykownego klienta.

Możliwość zajęcia majątku. W przypadku braku spłaty kredytu, wierzyciel może podjąć kroki prawne w celu odzyskania pieniędzy. Może to obejmować skierowanie sprawy do sądu i uzyskanie nakazu sądowego, który uprawnia wierzyciela do zajęcia majątku pożyczkobiorcy w celu spłaty długu. Może to dotyczyć zarówno ruchomości, takich jak samochód czy sprzęt AGD, jak i nieruchomości, takiej jak mieszkanie czy dom.

Upadłość. W skrajnych przypadkach, jeśli pożyczkobiorca nie jest w stanie uregulować długu i spłacić kredytu, może ogłosić upadłość. Upadłość jest procesem prawnym, który może prowadzić do likwidacji majątku pożyczkobiorcy w celu spłaty długu lub uzgodnienia warunków spłaty z wierzycielami. Upadłość może mieć poważne konsekwencje finansowe, takie jak utrata majątku i trudności w uzyskaniu kredytu w przyszłości.

Proces windykacyjny

Wezwanie do spłaty. Pierwszym krokiem w procesie windykacyjnym jest zazwyczaj wezwanie do spłaty wysłane przez wierzyciela do pożyczkobiorcy. Wezwanie to może zawierać żądanie spłaty zaległego długu w określonym terminie oraz informacje dotyczące konsekwencji prawnych w przypadku dalszego braku spłaty.

Kontakt z firmą windykacyjną. Jeśli pożyczkobiorca nie reaguje na wezwanie do spłaty, wierzyciel może przekazać sprawę do agencji windykacyjnej. Agencja ta może podjąć dalsze kroki w celu odzyskania długu, takie jak kontaktowanie się z pożyczkobiorcą telefonicznie, listownie lub osobiście.

Postępowanie sądowe. Jeśli pożyczkobiorca nadal nie spłaca długu pomimo działań agencji windykacyjnej, wierzyciel może wnieść sprawę do sądu. W ramach postępowania sądowego, pożyczkobiorca zostanie wezwany do udziału w rozprawie i może zostać zobowiązany do spłaty długu na drodze sądowej.

Egzekucja komornicza. Jeśli sąd wyda nakaz płatniczy przeciwko pożyczkobiorcy, a ten nadal nie spłaca długu, może zostać wszczęte postępowanie egzekucyjne. Komornik może podjąć kroki w celu zajęcia mienia pożyczkobiorcy, takiego jak ruchomości czy nieruchomości, w celu spłaty długu.

Utrata mienia. W przypadku dalszego braku spłaty kredytu, pożyczkobiorca może stracić swoje mienie na rzecz wierzyciela w wyniku procesu windykacyjnego. Może to obejmować sprzedaż mienia na licytacji lub przymusową egzekucję, co może prowadzić do utraty wartościowych dóbr, takich jak samochód, mieszkanie czy sprzęt AGD.

Rejestracja w bazach dłużników: Brak spłaty kredytu może także skutkować rejestracją pożyczkobiorcy w bazach dłużników, takich jak Krajowy Rejestr Długów czy Biuro Informacji Kredytowej. Rejestracja ta może utrudnić pożyczkobiorcy uzyskanie nowych kredytów w przyszłości, ponieważ może być uważany za ryzykownego klienta przez potencjalnych wierzycieli.

W skrócie. Proces windykacyjny w przypadku braku spłaty kredytu to sekwencja działań podjętych przez wierzyciela w celu odzyskania zaległego długu od pożyczkobiorcy. Może obejmować wezwanie do spłaty, kontakt z pożyczkobiorcą, działania agencji windykacyjnej, postępowanie sądowe oraz egzekucję komorniczą. W przypadku braku spłaty długu, pożyczkobiorca może zostać zarejestrowany w bazach dłużników. Proces ten może być skomplikowany i czasochłonny, a jego konsekwencje mogą być poważne dla pożyczkobiorcy, takie jak straty finansowe, wpływ na zdolność kredytową czy reputację kredytową. Dlatego ważne jest, aby spłacać kredyty zgodnie z umową i w razie trudności finansowych, skontaktować się z wierzycielem w celu negocjacji warunków spłaty.

Pytania i odpowiedzi

Oczywiście. W takiej kwocie można wziąć różnego rodzaju kredyty, w tym także kredyt hipoteczny.

Oczywiście, że tak. Każdy kredytobiorca musi wykazywać wysoką zdolność kredytową, chcąc wziąć kredyt na tak dużą kwotę. Banki przy każdym rodzaju finansowania sprawdzają zdolność kredytową każdego Klienta.

To zależy przede wszystkim od oferty, którą wybrał Klienta. Należy wiedzieć, że całkowita kwota do spłaty będzie tym wyższa, im wyższe będzie RRSO danego kredytu. Oznacza to, że całkowita kwota do spłaty przy wysokim RRSO będzie znacznie przekraczała kwotę pożyczonych pieniędzy. Warto, do podstawowego obliczenia kosztów kredytu, wykorzystać kalkulator kredytu gotówkowego.

Oczywiście, że nie. Każdy kredytobiorca musi spełniać wymagane przez konkretny bank warunki kredytowe – przede wszystkim wymagana jest zdolność kredytowa oraz pozytywna historia kredytowa. Ważne jest również stałe zatrudnienie oraz dochód.

Przykłady reprezentatywne

Poniżej przedstawiamy przykłady reprezentatywne wybranych oferty:

1) Kasa Stefczyka

Decyzja kredytowa zależy od indywidualnej oceny zdolności kredytowej. Przykład reprezentatywny z dnia 14.03.2022 r. dla Pożyczki Fit: Całkowita kwota kredytu wynosi 83 840 zł. Zmienna roczna stopa oprocentowania dla całkowitej kwoty kredytu wraz z kredytowanymi kosztami (prowizją 0 zł, opłatą za dwa przelewy: 160 zł) wynosi 8%. RRSO: 8,35%. Czas obowiązywania umowy – 107 miesięcy, 106 miesięcznych rat równych: 1 101,05 zł oraz ostatnia 107. rata: 1 100,63 zł. Całkowita kwota do zapłaty: 117 811,93 zł w tym odsetki: 33 811,93 zł.

2) Bancovo

Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich w „Ofercie dla Nowych Klientów” wynosi 9,59%, całkowita kwota kredytu: 25 455,06 zł, całkowita kwota do zapłaty przez Konsumenta: 36 027,48 zł, oprocentowanie stałe 1,64%, całkowity koszt kredytu: 10 572,43 zł (w tym: prowizja 2 361,43 zł, odsetki 8 211,00 zł), 56 miesięcznych rat równych w wysokości 433,79 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 31.01.2019 r. na reprezentatywnym przykładzie. „Oferta dla Nowych Klientów” dotyczy Klientów, którzy złożyli pierwszy wniosek o kredyt konsumencki na bancovo.pl po 20.02.2019 r. Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) dostępnych u pośrednika kredytów konsumenckich wynosi 60,54 %, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 4.681,85 zł, całkowita kwota do zapłaty 8.932,95 zł, oprocentowanie stałe 9,26%, całkowity koszt kredytu 4.251,10 zł (w tym: prowizja 3.094,31 zł, odsetki 1.156,79 zł), 36 miesięcznych równych rat w wysokości po 248,21 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 26.12.2018 r. na reprezentatywnym przykładzie.

3) Smartney

Oferta produktowa „Nowoczesna” obowiązuje od 09.10.2019 r. i dotyczy pożyczki w wysokości od 10 000 zł do 60 000 zł, zawieranej na okres od 66 do 96 miesięcy za pośrednictwem strony www.smartney.pl. Przykład reprezentatywny dla pożyczki „Nowoczesna”: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 24,24%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 25 440,65 zł, całkowita kwota do zapłaty 47 918,42 zł, oprocentowanie zmienne 16,75%, całkowity koszt kredytu 22 477,77 zł (w tym: prowizja 3 635,47 zł, odsetki 18 842,30 zł), 77 miesięcznych równych rat po 614,17 zł, ostatnia rata wyrównująca 627,33 zł. Kalkulacja na dzień 08.09.2022 r.

4) InBank

Kredyt z oprocentowaniem stałym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,96%,całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 54 000.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 83 295.94 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 33 295.94 zł (w tym: prowizja 4 000 zł, odsetki 29 295.94 zł), 84 miesięczne raty równe w kwocie 991,63 zł i ostatnia rata w kwocie 990.65 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 10.03.2023 r. na reprezentatywnym przykładzie.

5) Otomoto Pay

Kredyt z oprocentowaniem zmiennym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16,04%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 38 448,00 zł, całkowita kwota do zapłaty 55 760,96 zł, oprocentowanie zmienne w skali roku 12,30% w skali roku, całkowity koszt kredytu 17 312,96 zł (w tym: prowizja 2 306,88 zł, odsetki 15 006,08 zł), 62 miesięcznych rat równych w kwocie 885,06 zł i ostatnia rata w kwocie 885,38 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Kredyt z oprocentowaniem stałym: Rzeczywista Roczna Stopa Oprocentowania (RRSO) wynosi 16.83%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 32 583.00 zł, całkowita kwota do zapłaty 48 272.02 zł, oprocentowanie stałe w skali roku 12.99% w skali roku, całkowity koszt kredytu 15 689.02 zł (w tym: prowizja 1 954.98 zł, odsetki 13 734.04 zł), 63 miesięczne raty równe w kwocie 754.25 zł i ostatnia rata w kwocie 754.27 zł. Kalkulacja została dokonana na dzień 17.08.2022 r. na reprezentatywnym przykładzie.

Pożyczka: Rzeczywista roczna stopa oprocentowania (RRSO) wynosi 36,54%, całkowita kwota kredytu (bez kredytowanych kosztów) 19 141,82 zł, całkowita kwota do zapłaty 36 842,36 zł, oprocentowanie zmienne 16,50%, całkowity koszt kredytu 17 700,54 zł (w tym: prowizja 6 412,51 zł, odsetki 11 288,03 zł), 55 miesięcznych rat po 657,32 zł, ostatnia rata wyrównująca 689,76 zł. Kalkulacja na dzień 08.07.2022 r.

author
Patryk Byczek
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Podobne artykuły

Świąteczne rabaty w Credit Agricole

W Klubie Rabatowym Credit Agricole pojawiło się mnóstwo świątecznych rabatów. Instytucja przygotowała specjalne oferty w między innymi takich sklepach, jak: Empik.com, About You, czy H&M. Klienci banku mogą się więc cieszyć, ponieważ kupienie bożonarodzeniowych prezentów może okazać się o wiele łatwiejsze.

author
Patryk Byczek
10 grudnia 2018
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Promocja: „Załóż konto i wygraj smartfon” w Banku Spółdzielczym w Limanowej

Bank Spółdzielczy w Limanowej przygotował promocję dla młodych Klientów, w którym za otworzenie konta i udzielenie odpowiedzi na pytanie konkursowe można zgarnąć wartościowe nagrody. Promocja trwa do 10 marca 2019 roku.

author
Patryk Byczek
17 lutego 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Ile wynosi dług publiczny w Niemczech?

Dług publiczny w Polsce znacznie przekroczył już bilion złotych. Czy zadłużenie w Niemczech jest wyższe niż w Polsce? Jak wygląda sytuacja gospodarcza zachodniego sąsiada Polski?

author
Katarzyna Wasiłowska
29 października 2023
Ekspertka finansowa, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego, nauczycielka i redaktorka na zadluzenia.com. Specjalizuje się w klarownym tłumaczeniu finansów, łącząc doświadczenie pedagogiczne z praktyczną wiedzą z branży.

Credit Agricole w Kępnie

Credit Agricole jest jednym z największych banków uniwersalnych w Polsce. Jeden z jego oddziałów mieści się w Kępnie – sprawdzamy godziny otwarcia, dane kontaktowe oraz ofertę placówki.

author
Patryk Byczek
17 lipca 2019
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.

Z czego składa się numer dowodu osobistego?

Każdy pełnoletni Polak posiada własny dowód osobisty. Niewielu z nas zastanawia się jednak nad tym, z czego składa się numer dowodu osobistego i czy poszczególne cyfry i litery coś oznaczają. Sprawdziliśmy więc, co kryje się za tajemniczym ciągiem liczbowo-cyfrowym numeru dowodu osobistego. 

author
Halszka Gronek
29 stycznia 2019
Ekspertka finansowa na zadluzenia.com, ukończyła dziennikarstwo i socjologię na Uniwersytecie Gdańskim. Autorka kompendiów wiedzy na temat społecznych aspektów świata finansów i ekonomii.

Promocja: „Do 160 zł z kartą kredytową Mastercard dla aktywnych” w ING

W ING Banku Śląskim trwa promocja, w której za wyrobienie karty kredytowej i spełnienie bardzo prostych warunków można zgarnąć 160 złotych premii. Promocja trwa do 30 marca 2020 roku, a pula nagród wynosi wyłącznie 1400 sztuk.

author
Patryk Byczek
29 stycznia 2020
Ekspert finansowy, z zadluzenia.com związany od 2015 roku. Absolwent Uniwersytetu Gdańskiego. Redaktor naczelny portalu, specjalizuje się w analizie produktów finansowych, promocji bankowych i recenzowaniu kredytów.
Porównaj